Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Само жена може да го направи!


beer_champion

Recommended Posts

Тоз дет снима не го е срам! Да беше слязъл да побута.

Иначе, предвидливо почистваше предната гума на БМВто smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изумих се като видях, как я остави на скорост и тръгна да бута - викам тая ще да е измислила как става сам човек да бута и да управлява...след 10 секунди беше ясно какво е измислила - тоталната глупост да я остави на първа и да опита да бута :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко добре, ама не да бута отзад ;) Да буташе на отворена врата - щеше да стане, ама така де... Случва се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е автоматик няма нужда да се подава газ. Дизела също ще си върти гуми, дори и на втора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изумих се като видях, как я остави на скорост и тръгна да бута - викам тая ще да е измислила как става сам човек да бута и да управлява...след 10 секунди беше ясно какво е измислила - тоталната глупост да я остави на първа и да опита да бута :-k

Абе то хубаво да бута, ама не чак отзад smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше изправила волана поне в един момент, нямаше да има проблеми, ама тя като е.....

 

Как очаква да тръгне, след като на колата и е трудно да направи сцепление, а тя ..... допълнително завива и я затруднява още, е как да стане....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва БМВ не е мойта кола, не може да тръгне и на равното...

Сигурно е с летни гуми ингилизката тъпа, то и у нас пълно с мутреси такива, дето си карат дяцата на градинка за 100 метра и сетне прави 6 маневри да обърне и да се прибере след 200м....и да вика що си ми паркирал на мястото ве....и отива и се качва на зеленото да паркира, щото мисли, че е на къра до бащино огнище и като слиза от аутото си подръпва димитровградския адидас на заоблените форми, дето само мъжът и ги оценява на излизане от кочината... като е турил на прасето да похапне !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам подобна история с едни мадами.Та въпросните мадами затъват в снега на път за някоя планина тук в БГ,затъват от ляво в канафката,слагат вериги(сетили се),но веригите се слагат на левите гуми на БМВ Е46!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А оператора още като я е видял да чисти предната гума и му е станало ясно, че тази е тежък случай и за това е снимал. smile091

:P Според мен оператора и е комшия и е предварително запазнат със способностите и. smile049

Този номер с бутането съм го правил преди години, но никога не ми е хрумвало да отида да бутам при задния капак. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва БМВ не е мойта кола, не може да тръгне и на равното...

Сигурно е с летни гуми ингилизката тъпа, то и у нас пълно с мутреси такива, дето си карат дяцата на градинка за 100 метра и сетне прави 6 маневри да обърне и да се прибере след 200м....и да вика що си ми паркирал на мястото ве....и отива и се качва на зеленото да паркира, щото мисли, че е на къра до бащино огнище и като слиза от аутото си подръпва димитровградския адидас на заоблените форми, дето само мъжът и ги оценява на излизане от кочината... като е турил на прасето да похапне !

 

Хахахахахахахахахах! Ти ме разби! :smt017 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам бутал така ама имах една лада преди години опъваш смука4а и даваш на първа и тя си върти гуми и леко побутваш и излизаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да намеря една снимка която направихме на БМВ мисля че беше с вериги на предните гуми......!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.