Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Паркинг около централна гара


vasko az

Recommended Posts

Здравейте

 

Ще се разходя с автобус до Турция по празниците, а той тръгва от ц.гара или от автогарата.

Може ли да ми предложите паркинг в близост. Аз се сещам за този на митницата но не знам каква ще е цената за 5-6 дена. Не държа да е платен, мисля да ходя със стария Вояджер та не ме притеснява ако хвърлят пиратки около него, а за кражба не е много апетитен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не държиш на платен паркинг, предлагам ти мястото оградено на снимката.

Улицата е без изход и винаги има места в дъното, често спирам там.

post-2459-13845327056_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно срещу сградата на автогарата направиха немалък безплатен паркинг, на мястото на стария платен, нали ушириха платното и го асфалтираха и една част от него е безплатен паркинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не пише за кой град става дума и понеже София е центъра на вселената, се досетих че за там става дума. Сори но не се сдържах... smile159

 

по темата - аз пътувах миналата година от централна автогара. Пообиколих малко - и спрях колата в една улица - имаше доста празни места удобни и осветени (понеже беше вечерта). Пообиколи малко с колата и ще намериш място свободно някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.