Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос за универсално дистанционно управление


Ivaka

Recommended Posts

Взех си едно универсално дистанционно управление тъй като вече ми писна да прехвърлям по 2-3 дистанционни за различните уреди. Успешно си управлява / прихваща/ всички телевизори, двд-то , нооо имам проблем с приемника на Булсатком-а , а то не го ли управлява и него пак ще се наложи да се ползва и неговото дистанционно и се обезмисля цялата работа. Проблема е в това, че не мога да намеря код ,с който да се обучи дистанционното да управлява приемника. Цяла вечер се ровя вече из какви ли не форуми, но така и не намерих решение на въпроса.

Дистанционното ми е Филипс - евтин модел, до колкото разбрах не е самообучаващо се / ама пък и 100 и нагоре лева за самообучаващо се не бих дал/

Ако някой се е сблъскал с този проблем и е намерил решение ще съм благодарен да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивак, във форума на Булсатком пита ли? Пробвай там мисля, че ще ти помогнат, ако нямаш регистрация там пиши ми едно л.с. да ти дам моята, аз и без това влизам от дъжд на вятър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивак, във форума на Булсатком пита ли? Пробвай там мисля, че ще ти помогнат, ако нямаш регистрация там пиши ми едно л.с. да ти дам моята, аз и без това влизам от дъжд на вятър.

 

В техния форум изчетох доста теми, така и не намерих решение... но наистина може да пусна запитване там , пиши ми ЛС за регистрацията.

 

Иначе за предложението по-горе мерси.....то това е колкото половината ми телевизор.. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда определено приемниците на Булсат са проблемни.

Аз се мъчих със моя приемник доста време ,купувайки 2 универсални дистанционни и така и не успях да го "хвана".

Кофтито е ,че са супер неизвестна марка и производство и да намериш работещ код за тях граничи със минус безкрайност.

Във форума на Булсат имаше точно подобна тема но никой от тяхна страна не беше обърнал внимание./Нормално впрочем ,форума е отчайващ./

Лично за мен проблема се реши със купуване на "истинско" универсално дистанционно ,което без проблем се обучи на всичките функций на оригиналното.

Дистанционното е това:

 

http://mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=41760

 

Между другото това е една от най сериозните фирми за универсални дистанционни в този ценови клас.

Все пак мога да те посъветвам да погледнеш във приложения към Филипса списък с кодове и да потърсиш нещо от сорта на Deltaline - мисля ,че така се водят приемниците им.

 

P.S.Най-вероятно ровейки се във форума на Булсат написаното на горния ред ти е известно ..но все пак това ми идва на акъла.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.