Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

Почти сигурно е, че и Гришата ще ни помага за сцената. Стига да успее да тръгне на 20-ти сутринта с нас =D> :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

И аз съм вътре за шатрата! Квото мога ще помагам! Казал съм!

Аз също. С Юли съм се разбрал.

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ? Сцената добре,всичко друго уточнено ли е?

Шатрите останаха ли здрави от миналогодишната вятърна буря?

Такса участие тази година ще е съобразена ли с финансовата криза! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ? Сцената добре,всичко друго уточнено ли е?

Шатрите останаха ли здрави от миналогодишната вятърна буря?

Такса участие тази година ще е съобразена ли с финансовата криза! smile004

За таксата не знам, но е уточнено за шатрите и за паркирВането:

 

1. Автомобили по модели на различните редове - няма да се допуска "Ама тук ми е по-близо", "Ама нямаше къде да паркирам"

2. Шатри на буквата П (пъ) пред сцената, а не както до сега на 3 колони

Тази информация изтече от кухнята на организацията преди да ме уловят че ползвам СРСта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля освен такса за автомобил е добре да има и минимална такса на човек,която да покрива цената на PVC лента за ръката,която да служи за пропуск за поляната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля освен такса за автомобил е добре да има и минимална такса на човек,която да покрива цената на PVC лента за ръката,която да служи за пропуск за поляната!

 

Това пък защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля освен такса за автомобил е добре да има и минимална такса на човек,която да покрива цената на PVC лента за ръката,която да служи за пропуск за поляната!

 

Та да се чудим откъде да намерим и хора които да гледат кой с и кой без лента и ... Малко прекаленичко ми се струва това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на Валдо не е никак лоша,така ще се видят тези които гледат да не си платят таксата на входа и се чудят как да минат и да се скатаят,а такива миналата година не липсваха,поне бях на входа през цялото време и се нагледах на какви ли не нещица!!! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колата има стикери. Мисля, че е достатъчно. Не мисля, че да го превърнем в полицейщина ще е добра идея. Ама може и да не съм прав... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля освен такса за автомобил е добре да има и минимална такса на човек,която да покрива цената на PVC лента за ръката,която да служи за пропуск за поляната!

 

Това пък защо?

Идеята е като на всяко масово мероприятие от този вид да се влиза с пропуск и да се намали до минимум възможността да присъстват хора които нямат работа там!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колата има стикери. Мисля, че е достатъчно. Не мисля, че да го превърнем в полицейщина ще е добра идея. Ама може и да не съм прав... smile049

 

Напълно съм съгласен с Пепи. Излишно усложняване е. Стига да е достатъчно добър контрола на входа на поляната и, разбира се, повечето от нас да са достатъчно съвестни, за да си платят(това последното си е строго индивидуално и, за жалост, груби селски прояви винаги ще има). Поздрави! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е като на всяко масово мероприятие от този вид да се влиза с пропуск и да се намали до минимум възможността да присъстват хора които нямат работа там!

Имаме с какво да гоним съборите на по-големите клубове. И едно от нещата е масовост, но не такава, каквато я вижда Valdo. Не би следвало на събора да се гледа като на частно парти с ограничен достъп. Това определено би спънало развитието на клуба в тази насока. Съгласете се, че колкото повече хора присъстват, толкова по-популярен ще е клубът ни. Ограничаването на достъпа за гости и случайни посетители би бил един доста необмислен ход, от който нямаме интерес. Ако искаме медийно внимание, ако искаме повече хора да знаят за нас, всеки би следвало да е добре дошъл. Ако погледнете съборите на някой от по-големите клубове ще видите, че само гостите са повече от 150-200 човека. Ако целим популяризиране на марката не би следвало да ограничаваме достъпа по никакъв начин.

 

Следващото, на което бих искал да обърна внимание и отново е довод против предложението на Valdo - спонсори. Почти никой не би рекламирал пред малък кръг потенциални клиенти. За да започнем да получаваме поне прилични приходи, които да се изразходват за събора е нужно да сме много - от преки участници до гости на събитието. Ограничим ли достъпа до събора, спираме развитието си и в тази насока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би следвало на събора да се гледа като на частно парти с ограничен достъп. Това определено би спънало развитието на клуба в тази насока. Съгласете се, че колкото повече хора присъстват, толкова по-популярен ще е клубът ни. Ограничаването на достъпа за гости и случайни посетители би бил един доста необмислен ход, от който нямаме интерес.
:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поста на Юли ме подцети и за друго. Какъв е смисъла да правим събор ако на него няма да допуснем хора и външни хора които да огледат колите? Та нали така се "зарибяват" нови фенове? Няма ли да е странно да наредим колите и хората да гледат през оградата?

Не, определено не съм съгласен с идеята да ограничим достъпа на хора smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля (дано не бъркам де), че Валдо има предвид ограничаване на незаплатили участници в събора - гласуващи, ползващи леглова база и т.н. Иначе много ясно, че в никакъв случай не трябва да има ограничение за гостите. Дори колкото повече, толкова по-добре. Ето примерно VW клуба ни канят на участие във VW феста при това без никакви такси. Защо пък и ние да не ги поканим като гости, че дори и VIP гости на нашия събор (то това е нещо, което управата ще го реши де). Колкото повече, толкова повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ограничаване на незаплатили участници в събора - гласуващи, ползващи леглова база

 

Мишо, поправи ме ако бъркам, но на предишните събори нямаше как да се гласува без да си си платил. Т.е. нямаше как човек да си набави бюлетините :-k. Тоест, пак нещата опират до стикерче+номер на предното стъкло(или ако тази година организаторите не решат и номерата да са стикери, като на съборите на BMW примерно). И всичко останало(ленти, гривни и прочее) е още едно излишно усложняване на и без това нелеката организация.

А за легловата база и неплащането от страна на недобросъвестни съфорумци, мисля че беше коментирано в началото на темата - да се плаща при настаняването, директно на хората от манастира/хижата/къщите за гости и тн. Поне аз това разбрах и мисля, че се прие като идея. :-k

 

Иначе за "колкото повече, толкова по-добре" - :smt017 smile027 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

господа за да има както го искате популярност с това няма да го постигнете тук се иска атрактивност а не да се виси на някаква поляна примерно дрифт гонки италианско преследване а това може да се постигне на дракона или в насково а нали плащаме ще агажираме пистата има и хотели в хисаря а и на пистата имаме доста по голяма вазможност от една права но щтом искате да се криете направете го на сокола сигурен сам 4е никои няма да доиде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

господа за да има както го искате популярност с това няма да го постигнете тук се иска атрактивност а не да се виси на някаква поляна примерно дрифт гонки италианско преследване а това може да се постигне на дракона или в насково а нали плащаме ще агажираме пистата има и хотели в хисаря а и на пистата имаме доста по голяма вазможност от една права но щтом искате да се криете направете го на сокола сигурен сам 4е никои няма да доиде

 

Така, бил съм на няколко събора от типа за който говориш! Един от тях е на пежо... Еми повече няма да отида на събор на пежо, да имаше голяма писта калояново ако не се лъжа но всички бяха разхвърляни по хотели в различни краища на пловдив а идеята тук е всички да са заедно не само на пистата! Където има вероятно да получиш топлин удар, защото техния събор беше края на Юни и беше нема такава жега! А и най-важното е, че нямаше и на половина толкова атрактивни коли както на шкода събора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.