Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Здравейте, и за много години на всички, много радости и успехи!

 

Резултата е

 

За края на Май - 24

За началото на Май - 3

 

Надявах се повече хора да са изразили мнение през 3-те дни в които не съм влизал във форума, айде колеги знам, че има още хора, които трябва да се изкажат по темата! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начало и Край е доста разтегливо понятие. Няма уточнени дати, дни и т.н

Но все пак гласувам в полза за повечето дни, където и да са в месеца!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и за много години на всички, много радости и успехи!

Резултата е

За края на Май - 24

За началото на Май - 3

Надявах се повече хора да са изразили мнение през 3-те дни в които не съм влизал във форума, айде колеги знам, че има още хора, които трябва да се изкажат по темата! smile159

Що караш колегите да си чешат пръстите и да пълнят темата с ненужни постове? Дали резултата ще бъде 98/3 или 107/65 в полза за края на Май, какво значение има? Щом няма мнения за датата, значи мнозинството е съгласно с този резултат и края на месеца ги устройва. Не виждам смисъл повече да се обсъжда датата.

п.п.Стига и от манастира да са съгласни с тази дата.

За много години и на теб! С най- добри пожелания! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам да помогна с каквото мога и да участвам поне с два автомобила, за датите....нека мнозинството реши...да не стане така, че по "сухата" дата да има по-малко присъствие.... освен това на , на мокро стават уникални снимки.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой замислял ли се е за м.Юни например ?

:?:

Ам както бях написъл преди време там проблем нямам по всяко време и за всяко време мога да затворя манастира/ама нали имаше отворковци/ За всичко съм насреща. Кой както да го разбира. Който се наеме аз съм с него макар да имам нещо по-добро. Тъй като свикнахте там, при проблем с манастира решавам го от-до.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване, защо ти не вземеш да станеш организатор? Гледам, решаваш навсякъде и всякакви проблеми, освен това като си тръгнал да ми подражаваш, прави го до края - сега стани организатор.

 

П.С. - аз, за разлика от теб, ще дойда на твоя събор :lol: smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване, защо ти не вземеш да станеш организатор? Гледам, решаваш навсякъде и всякакви проблеми

По първото има доста написано. Още ли не е ясно,че с епархията нямам проблеми. Стига и един тел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откога съборите станаха "мои и твои"? Ако вече не са наши общи, за какво изобщо да идваме - по-добре всеки да си направи по един и сам да си ходи на него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да ми се сърдите, ама всичките ви закачки са излишни. Явно имате "история", изяснете я в лични или в тема "Защо ти се сърдя!"

Още веднъж, уважавам всички в този форум, и се надявам това да остане така. Нека темата бъде за Събор 2011 на Шкода КЛУБ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да ми се сърдите, ама всичките ви закачки са излишни. Явно имате "история", изяснете я в лични или в тема "Защо ти се сърдя!"

Още веднъж, уважавам всички в този форум, и се надявам това да остане така. Нека темата бъде за Събор 2011 на Шкода КЛУБ!

=D> :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, много добре знаеш какво имам предвид, както също така знаеш, че горният ти коментар беше излишен

Миро, аз те закачам с цел дано размислиш и да останеш в организацията и тази година - ти си с най-голям опит да координираш нещата, а това че не трябва да се гърбиш сам и голямата част работата трябва да се разпредели го обсъждаме много от отдавна. Мисля, че за момента няма кой да те замести ефективно, поне не се е появил желаещ. Дори си мисля, че просто няма да се сдържиш да присъстваш на Сокола само като турист - все едно да се чувстваш в офиса си като клиент или гост.

 

п.п. може да изтриеш предния ми пост, че аз вече нямам как... ясно е, че не си вложил този смисъл, макар че все пак това "мой-твой" не звучи добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако никой не се наеме с организацията,зная че нашия Mishelle ще се нагърби и с това в името на форума и удоволствието на всички.Но мисля,че ако Миро е ангаже,то Ванката е човек,който е много деен и организиран и ще се справи успешно със задачата.Мисля ,че наистина той ще успее да организира всичко както трябва.

п.п.-и стига дразги де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък питам защо май(не че е проблем де).Относно организацията-Соколски манастир е доста красиво,но неподходящо място за епицентър на събитията,що се отнася до удобства и условия.Единственото положително нещо е възможността да се къмпингува,което засяга примерно 20 човека от 300.Според мен изборът на голям хотелски комплекс,който да събере 90% от посетителите може да изглежда пенсионерски ,но е по-правилния подход.Иначе местата в Централна България с писта са 2 Калояново и Междени.Относно организацията-отговорност си е ,а и има вече традиция летвата да е високо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Според мен изборът на голям хотелски комплекс,който да събере 90% от посетителите може да изглежда пенсионерски ,но е по-правилния подход...
Така е Владо, но имай предвид, че не всеки може да си позволи 50+ лв. на вечер за престой в хотела. Другото е, че няма да има такава поляна, на която да разпънем шатрите, да си направим барбекютата и да послушаме лайф музика. Сам казваш, че летвата е много висока. Така е. Но там влиза както организацията на Междене, така и организацията по спането, организацията на събитията, награждавания и още куп други неща, за които повярвай не сме се и замисляли. А не сме се замисляли, защото досегашния организатор Миро smile126 така правеше нещата, че буквално за нищо да не мислим.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хотелски комплекс с поне 300 места и отделно удобно място за събиране на над 100коли! И също така голяма част от колегите си казаха, че поляната пред манастира си е традиционно място за провеждането на събора!!! И до колкото разбрах идеята на темата е да се намери организатор а не всеки да дава предложения без никакви действия както става до момента! То е ясно, че няма как от 300 души всички да са доволни! smile027 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хотелски комплекс с поне 300 места и отделно удобно място за събиране на над 100коли! И също така голяма част от колегите си казаха, че поляната пред манастира си е традиционно място за провеждането на събора!!! И до колкото разбрах идеята на темата е да се намери организатор а не всеки да дава предложения без никакви действия както става до момента! То е ясно, че няма как от 300 души всички да са доволни! smile027 smile159

Подкрепям майстора на бирата на 100%. Само да вметна,че съм присъствал на Пежо събор и бяхме в Новотела в Пловдив. беше юни или юли месец. Е трябва да ви кажа,че не останах очарован. Вечерта в една кръчма пихме и ядохме до зори, после цял ден на Калояново ни се изпържиха мозъците, защото нямаше грам сянка а жегата беше зверска и вечерта пак в хотела и после друга кръчма. Това за мен не е събор - а сбирка, каквито си спретнахме по различните градове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, като малко по назад в темата ми бе направена забележката, че карам колегите да гласуват за да спамят в темата и "да си чешат пръстите на клавиатурата" Искам да попитам дали, мястото и датата са окончателно решени Соколски манастир 21-24 май 11-то лето от новото хилядолетие??? За да може, че колегата Юли поема организацията, или пък може би има друг желаещ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко! 7 страници тема само за уточнение на датата, при това тя още не е ясна. После ще има 10 страници за организацията, 10 за настаняването, слагам и 10 за "разни" и като прибавим тези, които в момента няма как да предвидя или не се сещам, ще си имаме една дъъълга несъдържателна тема. Cool :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и за много години на всички, много радости и успехи!

Резултата е

За края на Май - 24

За началото на Май - 3

Надявах се повече хора да са изразили мнение през 3-те дни в които не съм влизал във форума, айде колеги знам, че има още хора, които трябва да се изкажат по темата! smile159

Що караш колегите да си чешат пръстите и да пълнят темата с ненужни постове? Дали резултата ще бъде 98/3 или 107/65 в полза за края на Май, какво значение има? Щом няма мнения за датата, значи мнозинството е съгласно с този резултат и края на месеца ги устройва. Не виждам смисъл повече да се обсъжда датата.

п.п.Стига и от манастира да са съгласни с тази дата.

За много години и на теб! С най- добри пожелания! smile159

Шампионе, мисля че мнението ми е логично. Ако съм те засегнал, моля за извинение. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.