Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

За края на Май - 11

За началото на Май - 3

 

Колегата BlackPearl каза причината защо трябва да е петък събота и неделя! А причината е че ако е събота, неделя и понеделник, в понеделник ще се пада награждаването и абсолютно никои няма да остане или евентуално да прецени да си вземе отпуск ден като понеделник, просто всеки би предпочел петък! :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

За края на Май - 11

За началото на Май - 3

 

Колегата BlackPearl каза причината защо трябва да е петък събота и неделя! А причината е че ако е събота, неделя и понеделник, в понеделник ще се пада награждаването и абсолютно никои няма да остане или евентуално да прецени да си вземе отпуск ден като понеделник, просто всеки би предпочел петък! :) smile159

 

Разбрах но все пак се почива Понеделник и Вторник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За края на Май - 11

За началото на Май - 3

 

Колегата BlackPearl каза причината защо трябва да е петък събота и неделя! А причината е че ако е събота, неделя и понеделник, в понеделник ще се пада награждаването и абсолютно никои няма да остане или евентуално да прецени да си вземе отпуск ден като понеделник, просто всеки би предпочел петък! :) smile159

 

Разбрах но все пак се почива Понеделник и Вторник

 

 

Колега, след като си прочел, трябва да си видял следното...

 

"Повечето колеги , дори и да не са на работа в понеделник,не мисля, че ше останат.

Имаше такъв събор с понеделник почивен ден 2009 и всички си тръгнаха още неделя сутринта.

Нагласата за седмицата и работната дейност при всеки е различна....."

 

Просто явно не се е получило добре така! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и в началата на Февруари да е и да са работни и 3-те дни -ПАК ЩЕ ПРИСЪСТВАМ,но бих предпочер края на Май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не виждам защо продължаваме да обсъждаме датата!? Организаторите казват 20-22 и всеки си прави сметката от сега дали ще идва или не.

Пожелавам на всички добро здраве и да направим един прекрасен КЛУБЕН (не мини-клубчета) събор!

По-скоро да се обсъждат проблемите от предишните събори и как могат да се избегнат. Тук могат да помогнат организаторите на миналогодишните събори. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За края на Май - 17

За началото на Май - 3

 

Чакаме, и другите колеги, да изкажат някакви предпочитания, за момента, края на Май е фаворит! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за края на май! :smt017

Вероятността да е по-топло е логична. Надявам се също и да не вали. По принцип през май месец времето си е доста променливо, но според мен си струва да се опита.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За края на Май - 19

За началото на Май - 3

 

Нещо, много, колеги ми се вижда, че не са глсували много и то от най редовните съфорумци! Айде да се решава и да се започва организацията с началото на новата година smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли с каквото и както мога - насреща съм.

(Шепнейки): Сложи 2-3 торби цимент в багажника този път за състезанието с дърпане на автомобил smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за края на май месец.

 

Времето досега винаги е било лошо в началото на месеца и, някакси, мазохистично ми се вижда четвърта поредна година да газим кал, да ни вали дъжд, да е студено и тн. smile049 Оправдание всеки може да си намери да не дойде, тъй че това с балове, сесии, именни дни(6 май) и прочее винаги ще го има, по което и време да е събора. Като се знае от рано, всеки ще може да си направи някакси плановете.

 

Ако нещо мога да съм от полза за организацията, ще се радвам. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи 2-3 торби цимент в багажника този път за състезанието с дърпане на автомобил smile021

Смятате ли че ще ме спрът торбите цимент ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За края на Май - 22

За началото на Май - 3

 

Чакаме, още мнения въпреки, че на първо четене си мисля, че датата е ясна. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи 2-3 торби цимент в багажника този път за състезанието с дърпане на автомобил smile021

Смятате ли че ще ме спрът торбите цимент ;)

 

По-добре торби с гипс .... за всеки случай... :lol:

 

Майтапа на страна, Мечка, този събор с Рапидите нали smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи 2-3 торби цимент в багажника този път за състезанието с дърпане на автомобил smile021

Смятате ли че ще ме спрът торбите цимент ;)

 

 

Друга игричка съм ви измислил, няма да съжалявате!

Ще има повече заряд!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друга игричка съм ви измислил, няма да съжалявате!

Ще има повече заряд!

Ще теглим ЗИЛ?! smile091

 

Не ЗИЛ а Шкода Мадара!!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.