Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

Ися, май бях по-остър от теб, ще се мериме ли smile049

 

Аууу, как ми иззе функцията... smile168

 

Юли, моята идея е : Да оправим датата, нека видим как ще стане работата, после ще поговорим за организацията на това събитие!

 

За момента мисля, че датата е най-важна. Без нея, не можем да планираме и прогнозираме нищо.

Другото при тези утъпкани (от Миро ) пътеки с 1-2 отивания до Габрово от воле ще го правим...

 

Виж си ЛС...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Еми, при така стеклите се обстоятелства аз местя гласа си за края на Май!

 

И съм плътно зад Mishelle (Юли) Все пак сме мини Опел клуб с него! \:D/ Така,че пак казвам, че съм ГОТОВ ДА ПОМАГАМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами давайте да оправяме датата. Аз моето мнение го казах - до сега все се мокрихме и студувахме. Не пречи да опитаме по-топлите дни (следващите почивни в края на месеца). И за първия уикенд на юни месец съм съгласен. Важното е да е топло и приятно, защото колкото и да ни е било хубаво на съобрите, още по-хубаво ще е ако времето е приятно. Пък и като гледам за сега има 3 гласа повече за края на май. За анкета не си и мислете... :lol:

 

И ако се изберат по-топлите дати, както вече написах - организацията ще е от мен. Само че тези, които искат да ми помагат да внимават какво си пожелават (това е в кръга на шегата, разбира се) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами давайте да оправяме датата. Аз моето мнение го казах - до сега все се мокрихме и студувахме. Не пречи да опитаме по-топлите дни (следващите почивни в края на месеца). И за първия уикенд на юни месец съм съгласен. Важното е да е топло и приятно, защото колкото и да ни е било хубаво на съобрите, още по-хубаво ще е ако времето е приятно. Пък и като гледам за сега има 3 гласа повече за края на май. За анкета не си и мислете... :lol:

 

И ако се изберат по-топлите дати, както вече написах - организацията ще е от мен. Само че тези, които искат да ми помагат да внимават какво си пожелават (това е в кръга на шегата, разбира се) ;)

 

С теб съм!!! Айде, колеги давайте си и другите мненията казвайте, тези които не сте коя дата ви допада повече вариантите са НАЧАЛОТО или КРАЯ на Май!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа само , че ако е края на м.Май ще има хора , които ще имат ангажименти с балове , после идват матури , кандидатстудентски кампаний , отпуски и така до края на м.Август , а не е гарантирано , че и края на м.Май да е да не ни олее (както беше туй лято)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, ясно е, че гаранция за времето няма. Ама я кажи на колко събора с ранните дати до сега не ни валя дъжд? :) А за баловете - то и без тях лични ангажименти на всеки могат да му изкочат без оглед на датата. Гергьовден нали знаеш кога е? Е, миналата година някои не дойдоха, а други закъсняха именно заради него. Пък и като гледам до сега никой не е написал "на бал съм, няма да дойда". А и те баловете, както знаеш, ги записват на камери. Решението е много просто - отиваш на събор, яко купон няколко дена, а после като се прибереш, докато хапваш шкембе чорба гледаш DVD на бала smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ше подкрепя и 2те дани.

 

Но все пак, да имаме предвид следното:

 

Добре е да се съберем ПЕТЪК- подреждане

Събота- междене, майсторско,игри

Неделя - награждаване

 

Повечето колеги , дори и да не са на работа в понеделник,не мисля, че ше останат.

Имаше такъв събор с понеделник почивен ден 2009 и всички си тръгнаха още неделя сутринта.

Нагласата за седмицата и работната дейност при всеки е различна.....

 

Най-хубаво става петък вечер и събота вечер, да има 2 купона .....

А не само с 1 събота да се разминем.

 

Все едно си правим Шкода уикенд.

Както Динка и Ко организират срещите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не направим гласуване,така ще видим кой за кои дати е.

Иначе само ще си говорим.

Аз съм за 21-24.05

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Повечето колеги , дори и да не са на работа в понеделник,не мисля, че ше останат.

Имаше такъв събор с понеделник почивен ден 2009 и всички си тръгнаха още неделя сутринта.

Нагласата за седмицата и работната дейност при всеки е различна.....

Точно същата година останахме 6-7 човека и понеделник и вторник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, вие много сте били!

 

За справка: През 2009 помагах на Миро с не малка част от Събор 2009.

 

Събраха се 118коли +

Предварителните резервации бяха за 230 човека + още поне 30-50 отделно от тях .

Като добавим и палаткаджиите....

 

Да ги закръглим на 300.

 

От 300 човека, понеделник да са останали не 8...18 да сложим...

 

Затова пак казвам,голяма цифра сте били!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото успях да преброя резултата е 7:2 в полза на датите в края на Май!

 

Нека и другие колеги да изразят своите виждания? smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувам с две ръце за края на Май - 21-22-23

 

Мисля си, че цялото това преживяване ще е още по-яко ако времето е по-топло и вали по-малко.... То за валежите си е божа работа , но пък със сигурност в края на месеца ще е по-топличко.

 

Относно опасенията на Искрен - все си мисля, че когато си знаеш от достатъчно време, че събора ще е примерно Събота-Неделя-Понеделник / а тогава се падат почивни дни все пак/ - все ще успееш да си планираш дните и ангажиментите така, че да присъстваш на целия събор . Все пак е въпрос на желание.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивак, тук се води диалог без да се хваща същността на самото събитие!

 

Правилно,всеки изразява мнение кога ще му е удобно. То е повече от ясно, че 60-70% ще сме си тези които се знем и сме редовно.

 

Но трябва да се помисли и от друга гледна точка.

 

Искаме да се разрастнем като клуб и всяка година да сме повече, нали?

 

От тази гледна точка е редно Събор 2011 да е изключително привлекателен от към дати за колеги които ще им е за 1ви път.

 

Мисля, че трябва да чуем по-широк кръг потребители, не както досега от 10-20 човека.....

 

Мен това са ми опасенията, че даден колега (нов, за сефте ще присъства) ще си каже:

Ходи ми се на Шкода Събор, но точно на тези дати ми е неудобно и тпрочие........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разногласие с датите винаги ще има. Няма как на всички да им е удобно и възможно по едно и също време. На един му е добре в началото, на друг в края на май, а със сигурност има хора, на които би им било най-добре август месец. Няма как всички да са на едно мнение. Която и дата да се избере, винаги ще има хора, който няма да дойдат заради нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също подкрепям по-крайните дати. Дано е по топло и сухо :) Ако остане така, Юли да разпределя задачите на мен и beer_schampion smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За края на Май - 9

За наяалото на Май - 3

 

Нека, повече колеги да изразят мнение! Не може 12 души да решават за 300

 

И напълно заставам зад думите на Любомиров, че сме с Юли и чакаме задачи само! :smt017 :smt004 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валдес? Да не изтървем Косата, че и Емо ..... от вашата група май месец. (последната седмица)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм един от тези дето ще са за първи път на събора, и не мога да кажа сега коя дата ми е "удобна".....какво значи удобна??? Мисля че тези които си знаят още от сега че ще са заети заради балове или изпити са неколцина и могат да си планират нещата, все пак събора е 3 дни. Какво значение има толкова дали е Петък, Събота и Неделя а не Събота,Неделя и Понеделник не мога да кажа, но в крайна сметка този събор е ВЕДНЪЖ в годината и всеки си преценява дали му е важно да си тръгне или да остане до край!

Незнам как е било до сега, но съм сигурен, че ако времето е хубаво и малко по-топло, ще е добре за всеки.

Аз нямам проблем с датите но ще избера края на Май заради вероятността да има по-хубаво време.

 

Все пак който има желание ще намери и начините да дойде и да си изкара хубаво.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.