Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

Разградската група от три коли се прибра благополучно и без никакви проблеми по пътя. Дори успяхме да се отбием за малко и в Дряновския манастир да запалим свещичка за здраве. Съборът беше малко по малоброен ,но който искаше си прекара чудесно.Който търсеше кусури ги намери. Ние обаче се забавлявахме много,срещнахме се с много познати ,а с някои се запознахме . Благодарности на Жоро и Петър за оказаната помощ със свеща и дадените съвети. Майсторите са си майстори, а и сърцата им са големи.

Специални благодарности и на организаторите на мероприятието /няма да ги изброявам / начело с Юли , които въпреки трудностите и изникналите в последния момент пречки успяха да се справят подобаващо. smile126

Искрене, и аз не знаех ,че съм отгледал под покрива си таквоз нещо. Пратих го да учи в София науки ,пък глей кво прихванало. :mrgreen: Догодина няма го пускам да дам шанс и на други. :mrgreen:

Имам много клипове и снимки ,но ще ги пусна по късно в другата тема.

А да видиш Демона на живо е направо ЕРЕКЦИЯ ! А аз даже се пуснах с него...... и го изгледах в далечината напред още на първите 10 метра.

п п Който не дойде, може да съжалява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Привет и от мен. И ние се прибрахме благополучно. Отностно събора - малоброен но прекрасен. Искам да благодаря на всички, които не пожалиха средства и усилия - Шкода събор 2011 год. да стане реалност и то една прекрасна реалност и на всички, които го посетиха. Колеги - БЛАГОДАРЯ за прекрасното преживяване за поредна година. smile126 s_flag smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации към всички организатори и присъстващи !! Получи се най-веселият (поне за мен ) събор.В сила беше лафа "кой как си го направи", тези които искаха си го направиха забавно и приятно. Специални благодарности към Любомиров и компания за това че ни приютиха(като и на Мишо за усилията). Също така евала на Анастас,че повози жената в жълтия куршум ( още ми говори къв кеф е било:) Исяяя,дано не те загубим като водещ - голям смях пада :smt017

А за всички,които бяха свидетели на фалшивото ми пиянско пеене - няма да се повтори,обещавам smile150

И не на последно място искам да поздравя всички,които бяха на принципа щом сме на една маса няма твое нама мое, аз лично съм така и се радвам че са останали доста "хубави" хора в тези трудни времена smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за нас събора беше прекрасен! В събота хапнахме на поляната в приятна компания, гледахме карнавала в Габрово, неделя си прекарахме супер на Междене, а днес го ударихме на туризъм с Борето и Мишо Алкохола! Също така много благодарности за приятната компания и хубавите мигове, през двете вечери, в които бяхме с Пепи(pechatara), жена му + Васко(vasko az) и семейството му в хотела. Поне на нас ни беше супер приятно времето с вас!

 

Специални благодарности на Юли и всички "замесени" в организацията на този събор!!! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Благодарности на Жоро и Петър за оказаната помощ със свеща и дадените съвети...

За нищо, Пламене. Радвам се, че сте се прибрали без проблеми. :smt017

 

Благодарности на Юли и целият екип за организацията! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав събор се получи, аз си изкарах перфектно! Много приятни емоции, нови запознанства, скара, бира, даже и мачле направихме! Супер доволен съм! Догодина пак!

За хората, които организираха това събитие само едно мога да кажа - =D> !

 

ПС: Извинения още веднъж на Цецо (micyri), не съм искал!

 

ШКОДА !!! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Благодарности на Жоро и Петър за оказаната помощ със свеща и дадените съвети...

За нищо, Пламене. Радвам се, че сте се прибрали без проблеми. :smt017

Елишка на 4 цилиндъра няма стигане s_flag За събора-просто си беше супер smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готините събития стават с участието на готини хора. Прекрасен събор с много емоции. Организаторите си свършиха работата (аз малко кат цветарка тук там), но и самите участници също си свършиха работата и без тях нямаше да е толкова весело. smile126 за FatBoy Slim, за сина на Пламен, за Васко (burziqvlak) в частност, за Маджо и за всички участвали в организираните турнири и състезания. Адмирации за това, което са направили Анастас и Митачето, за интериорните постижения на Ники Любомиров, Маджо и Жоро Psyho-то, а на Маджо му обещавам да дам на Исята да са дръпни един два пъти с мойта фела и да разбере какво е лагаджийка, не с турбо трап кат на Любомиров ами направо с турбо кладенец.

Много веселба, много скара, още повече бира, емоции и.......абе те снимките говорят. Който не успя да дойде по една или друга причина (не визирам Косьо с Ленка, той и грамота си има за това) наистина може само да съжалява и още от Нова година да си подготвя нещата та да не пропусне Събор 2012, щото ше бъде още по-ОСТРОООООООООООООООООО!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събора беше хубав.Благодарности към Юли smile126 ,за организацията,и към всички Софиянци,които сте най задружни и отговорни.Варненци този път се изложихме....

Наистина има хора, и те не са малко,заради които ВИНАГИ ще идвам на събора.Благодаря ви приятели за приятните емоции,и взаимното уважение.

П.С1. Младене, аз ти казах батко: Има драгаджийки и ЛАГаджийки! smile004

 

Искрене,ти си с лагаджийка,щото падаш от Бегачката от летящ старт.Пък после нещеш от място врори път.А колата на бегачката е луксозна СЕМЕЙНА лимузинка,не драгажийка.Ама скоро и на тебе ще ти затрябва такава кола....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха, айде, няма да споря в тази тема, че има снимков и видео матРИал как ви пукам шушоните.

Че си ме дръпнал с 1 кола на летящ старт (дето няма такава дисциплина- както казва Жоро), при положение, че тръгна по рано, а аз не разбрах, че Любомиров ще дава старт и докато настъпя , ти вече беше далеч напред!

 

Видя се после от чертата как ви наказах с Маджо и то не веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ли там Борко от Асеновград със синята L ка?

На монтанския Цецо вдига ли му се вече и шофьорската врата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха, айде, няма да споря в тази тема, че има снимков и видео матРИал как ви пукам шушоните.

Че си ме дръпнал с 1 кола на летящ старт (дето няма такава дисциплина- както казва Жоро), при положение, че тръгна по рано, а аз не разбрах, че Любомиров ще дава старт и докато настъпя , ти вече беше далеч напред!

 

Видя се после от чертата как ви наказах с Маджо и то не веднъж!

 

АЙ СТИГА,МИШКА ЕВАЛА ЧЕ НАКАЗАХМЕ ЧЕРВЕНАТА ФАБИЯ.Ама няма страшно,ДЕМОНА щеше да ни отсрами.

Стига с тези гонки,това не е важно,важното е че 3 дни бях в добра компания с готини хора,Като Младен,Бирения и Гришата,Любомиров,IDA, и т.н и т.н.трябва още много хора да изброявам.Младен не го сравнявай повече с Верц,защото са мноого различни.

п.п.благодарности ,че ми казахте за проблема с кората и ме изтърпя да се влачиш по магистралата с мен до края smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса на пистата, благодаря на бат Сами и Младен за возенето с бегачките до Габрово, няма такива коли =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добър събор се получи.. част от пловдивската група остана и тази вечер (като най-сериозни smile001 )

 

Благодарности на Юли и на всичките му помощници за отделеното време за организацията на таз годишния събор

 

P.S прилагам тази снимка тук за да може другата година грешки от този род да няма SNIMKA smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станьо, бате, ти оправяй гърбягата, да си в топ форма. Да можем да денсаме :)

 

Поздрави! Жив и здрав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тази година ми хареса много повече от миналата. Просто невероятно изживяване. Най- якия клуб сме! Някой може ли да публикува резултатите от награждаването, искам да видя кой какво е спечелил. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тази година ми хареса много повече от миналата. Просто невероятно изживяване. Най- якия клуб сме! Някой може ли да публикува резултатите от награждаването, искам да видя кой какво е спечелил. s_flag

 

Купата получи ли си я. Очаквай специална доставка от Ясен s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добър събор се получи.. част от пловдивската група остана и тази вечер (като най-сериозни smile001 )

 

Благодарности на Юли и на всичките му помощници за отделеното време за организацията на таз годишния събор

 

P.S прилагам тази снимка тук за да може другата година грешки от този род да няма SNIMKA smile091

 

Хахаха, как хубаво си хапвам семки на сянка smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз на организаторите smile126 ,няма да споменавам имена да не пропусна някой!

Тези който не можаха да присъстват могат само да съжаляват,сина ми направо не можа да спи след като разгледа снимките от събора(но спорта иска жертви).

Благодаря на всички за добрата компания!

Не им се сърдя на някой хора че не пожелаха да ме качат в колите си с видео камерата на пистата,но това е в техен минус.

Все пак успях да направя няколко клипчета от колите на Анастас и Искрен,който ще кача по-късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на всички организатори. Събора беше наистина страхотен. Смятам, че беше страхотна почивка и приятно изкарване за всички присъствали ( дори и за контузените като Искрен и Борето smile001 ). Още един път благодаря на организаторите smile126

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

събора беше smile126 smile126 smile126

 

 

много благодаря на всички за доброто прекарване и незабравимите моменти, е и незапомнените такива от първата вечер smile091 казвам всички защото ме е страх да не пропусна някого ако почна да изреждам. всичко беше чук s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тази година ми хареса много повече от миналата. Просто невероятно изживяване. Най- якия клуб сме! Някой може ли да публикува резултатите от награждаването, искам да видя кой какво е спечелил. s_flag

 

Купата получи ли си я. Очаквай специална доставка от Ясен s_flag[/quo

 

Румба, Мартин ми донесе купата в Бургас, а Ясен даде медала и грамотата на баща ми в Чирпан, така че всичко е наред. Психоооооо, много ме кефиш, брат... страшен пич си, ама почвай да се учиш да правиш стартове с октавията, че приятелката ти я стартира по- добре от тебе smile004 . s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.