Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

ако някой има кординатите на соколския за ГПС нека ги постне че за междене си ги намерих в гоогле-мапс ама за соколския намирам няколко и нз кои са точните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

ако някой има кординатите на соколския за ГПС нека ги постне че за междене си ги намерих в гоогле-мапс ама за соколския намирам няколко и нз кои са точните.

 

:smt017 Няма да е лоша идеа и за новаците като мен s_flag smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Центрирал съм точно на поляната: ;)

42.796497, 25.337936

+42° 47' 47.39", +25° 20' 16.57"

 

А това е пистата до с.Междене:

42.947774, 25.359682

+42° 56' 51.99", +25° 21' 34.86"

 

Препоръчвам за да не се разкъсва колоната да се мине по околовръстното. Дори е по-късо разстоянието. :)

http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 7&t=h&z=12

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Центрирал съм точно на поляната: ;)

42.796497, 25.337936

+42° 47' 47.39", +25° 20' 16.57"

 

А това е пистата до с.Междене:

42.947774, 25.359682

+42° 56' 51.99", +25° 21' 34.86"

 

Препоръчвам за да не се разкъсва колоната да се мине по околовръстното. Дори е по-късо разстоянието. :)

http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 7&t=h&z=12

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналия петък ходих да прибирам щерката от зелено училище в Трявна и естествено в събота решихме да направим една разходка до Етногрфския Комплекс ЕТЪРА в Габрово.Та след това отскочих и до манастира,тъй като никога не съм ходил.Някой да звънне да окосят поляната,тъй като тревата е доста висока и може да създава проблеми на футболистите! smile091 Като се загледах от разклона за Етъра,до самия манастир е пълно с табелки,така,че човек може лесно да се ориентира и не са необходими чак координати!Приятно изкарване на всички участници! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно стабилно успиване и отидоха плановете за събор... Няма как да тръгнем сега, че после връщането ще е почти невъзможно на време. Завиждам на всички, които са там и ще чакам безконечен снимков материал. И да се натряскате и за нас. :)

 

Поздрави и целувки на всички!

Догодина няма да ви се размине! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До ТСИ МСИ тийм !....От МПИ тийм :D Габрово - Бургас Аз+3 стопаджиииики,много багааж, 90-120 . 5.2/100 км. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До ТСИ МСИ тийм !....От МПИ тийм :D Габрово - Бургас Аз+3 стопаджиииики,много багааж, 90-120 . 5.2/100 км. smile092

Хубав разход, а ако искаш да добием реална и обективна представа за скоростта с която си карал, публикувай и показанието на компа за средна скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До ТСИ МСИ тийм !....От МПИ тийм :D Габрово - Бургас Аз+3 стопаджиииики,много багааж, 90-120 . 5.2/100 км. smile092

Хубав разход, а ако искаш да добием реална и обективна представа за скоростта с която си карал, публикувай и показанието на компа за средна скорост.

 

Всъщност какво значение има?!?! Важното е да те устройва финансово smile049

 

PS: Моля темата за разхода да я дискутирате в раздел общи, а тук да се съсредоточим в/у събора smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[

 

Всъщност какво значение има?!?! Важното е да те устройва финансово smile049

 

За мен публикуването на разход по комп.без да се посочва ср. сксрост, е лишено от смисъл.

Сори за спама (метла).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за отсъствието на трима ни от събора с кранкенщайн и галиарда. Всеки от нас положи неимоверни усилия и опита да направи присъствието ни факт, просто обаче, не се получи smile049 Ще се радвам да се сдобия с 2 стикера от събора 2011 синволизиращи желанието ми да отида до там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да бяхте само вие?Въпроса е кой изобщо дойде? :smt018

 

Какво значение има ? Малко , ама качествени и си беше ОСтрооо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за отсъствието на трима ни от събора с кранкенщайн и галиарда. Всеки от нас положи неимоверни усилия и опита да направи присъствието ни факт, просто обаче, не се получи smile049

Ето част от премеждията ни запечатани и филмирани на път към Събора, до който така и не успяхме да стигнем въпреки огромното ни желание, както сподели Сашо... самият той окрилен от тази цел направи чудеса, за да излезе Зеленка от бокса макар и в малките часове на нощта и така да успеем поне да я приберем благополучно в София. Шапка ти свалям за ентусиазма, Макс! smile126

http://krankenstein.snimka.bg/automobil ... 594644.all

http://krankenstein.data.bg/p/files/Kam ... sabor_2011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли ми каза за тази тема, сега още повече се ядосвам, че не стигнахме до пистата... ](*,) :lol: Ако решат модовете нека ми преместят поста, просто тук по-ми се връзваше, все пак не са снимки от събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съборът беше чудесен и по мое лично мнение края на май е много по-удачен вариант отколкото около Гергьовден - хем денят е маааалко по-дълъг, хем и времето по-добро. Само че тази година доста слабо откъм присъствие - едва 60тина коли бяхме, дано догодина да сме повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За догодина подготовката ще я започна по- от рано и се надявам да стигнем по-далеч...сега минахме към 2/3 от пътя към събора, но пустата гарнитура на главата ни издъни...Сменихме изцяло двигателя, за по-лесно :-) но тъй и не успяхме да се класираме на събора...за което много и искрено съжалявам! Станало е интересно събитие, браво на организатори и участници, благодаря на Мишо за подкрепата и офертата за спане към 2 през нощта!

 

s_flag

 

Благодаря на Митко и Сашо за всичко, чудесен отбор бяхме и в крайна сметка завършихме благополучно нашето пътешествие в малките часове на 23-ти май...в София. smile126 :smt004 \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, да напиша и аз няколко думички.

 

ЕВАЛА НА ЮЛИ, че успя да направи организация и тази година да се радваме на Шкода Събор. ЕВАЛА и на Пепи, Мартин, Любомиров, ИЦО , Емо (фотограф) и всички останали които се включиха в организацията!

Днес си поговорих малко с Тошко (txl), той най-простичко (и много умно) ми каза: Важното е, че всичко е на доброволни начала и всеки го прави с безвъзмездно желание и ентусиазъм. АБСОЛЮТНО СИ ПРАВ, ТОШЕ!

 

На тези колеги,които успяха да намерят време и да дойдат макар и за час ... и повече- БЛАГОДАРЯ СЪРДЕЧНО.

На тези колеги,които не успяха да дойдат по една или друга причина (оправдание)- то си остава за тяхна сметка.

Само ще им кажа, че много сте изтървали.

 

Лично за мен- един прекрасен събор. Да, няма какво да си кривя душата, бяхме по-малобройни от друг път и имаше и други трудности около организацията, въпреки това се получи много приятен ЗА МЕН събор.

 

Дойдох, видях се с 80% от хората с които исках да се видя,видях до къде са стигнали с колите си (ЕВАЛА НА ВСИЧКИ), направихме си игрички , беше ни много весело. Снощи на бирата станахме свидетели на..... уникално постижение. Пламенеееее, отгледал си "чудовише"! (шегичка)

 

Тъй като WERZуна го нямаше, masterone обра пешкира с шегите.

В Събота имаше игрички: на дърпането на автомобил- burziqvlak отмъкна победата от мечката.

Мечка, пак ти се извинявам, че не успях да те замеря на 2 опит..

 

Имаше дърпане на въже. Премина с много адреналин и много смях, падания и прочие.

Отбор FATBOY SLIM (ID_A/coverdale/burziqvlak) ги откина. На финала те победиха БУРГАСКИТЕ АКУЛИ (VALDO Team).

Беше голямо шоу, много се забавлявахме.

 

Стана готина битка и на Междене ....

Отсрамих VAG групата, че Ръждата (Анастас с 1000МБ) щеше да ни откине. (брутален старт прави тази кола,добре, че след 250м го застигнах и.....)

Демонът е нещо уникално- ЕВАЛА НА АНАСТАС (той си знае)- той просто е друг клас .

 

Направихме си много хубави дръпки с Андон (donsun), Младен (masterone), Сами (bega4kata) и гостът от Варна ( Велизар (vpd) с червената Фабия РС)

 

След многото ни шеги и закачки с Младен, решихме нещата на пистата.

П.С: Няма да го тровя сега, че е в Шумен и нямал нет. След 2 дни ....... ще го взривя!

 

Какво да кажа, събрахме се готини хора, изкарахме си страхотно. На печелившите/ наградените- ЧЕСТИТО!

Не е важно количеството, а качеството. И 40-50коли/човека да се съберем, като сме готини хора и си го направим весело.....тези хубави моменти които сме изкарали на събора никои не може да ни ги отнеме.

 

Поздрави!

 

П.С: Сигурно съм забравил да напиша 100неща...... пак ще пусна пост.

 

П.С1. Младене, аз ти казах батко: Има драгаджийки и ЛАГаджийки! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер беше събора! А другата година ще е още по-супер, дори и накои личности да не им се вярва! s_flag

 

И евала на новият бирен шампион! Дори и да се бях пуснал нямаше да имам шанс! МАШИНА Е, срещу него да бягам няма да го стигнаа! smile159

 

Също искам да кажа евала на Юли, макар всички пречки дошли по-една или друга причина в последния момент! Ти успя да организираш събора, въпреки, че изхаби адски много нерви!

 

Юли, Маджо,Васко влака, Ися, Ицо, Иво, Сами, Боби, Мишо, Пепи, Ники, "за Любомиров е ясно" и почти всички други, които бяхте на събора! Заради вас си струва човек да си купи Шкода! smile168 smile159

 

Друго нямам какво да кажа! До нови срещи! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.