Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Течност за чистачки -кой какво ползва, от къде и за колко ?


Recommended Posts

Анасона оставя гадно бяло по стъклото , а комбинация с варовита вода става глема мъгла

 

Искаш да кажеш - същото като пуснеш едно ледче в чашката с анасонлийка и побелява. ;)  Абе, мастика си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackSpot

    5

  • evin

    5

  • ID A

    4

  • skodko

    4

Най-много писали в темата

Не хабете хубавите ракии, моля ви :) !! Аз ползвах на Марешки от бензиностанциите течност в големите студова никви проблеми с чистене и замръзване, цената беше -50% защото заредих и гориво, нещо от сорта на 3-4-5 лв за 5л. Последната ми туба дори не е отворена е от Кауфланд, марка не помня, синя течност 5л до -20С, но и друг път съм взимал от нея и се е справяла доволно и цената 5-6лв. Вие с тези 6-7 лв за литър сте баровци :);).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 3 зими Сонакс концентрат. Доволен съм много. Мирише хубаво, чисти и след чистенето не замръзва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не обичам сливова, но не съм се замислял да я ползвам за течност за чистачки. Още повече, че не ми харесва как мирише.

П.П. Жена ми е от Троян! :)

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, последно ползвах течността на Lidl. Тази в тубите - 10 лева, чисти добре, не замръзва, но много мирише на спирт.

Тази в шишета /2 литра/ - 2.50 лева, чисти добре, не замръзва, мирише едва доловимо, но приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.