Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На кой какво му се падна от питата?!?


beer_champion

Recommended Posts

Колеги и приятели, нека, всеки сподели, какъв му е късмета от питата на бъдни вечер?

 

Весело посрещане на светлия празник!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се падна един КУ* ама нищичко нула! Но пък сега отивам да си седна и да се накюскам с винце!!! Весело на всички! smile159 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се падна един КУ* ама нищичко нула! Но пък сега отивам да си седна и да се накюскам с винце!!! Весело на всички! smile159 smile027

И на мен ми се падна smile045

Като старейшина разчупих питата и нарекох парчетата, но паричката остана в средата и не се падна на никой от семейството, но здраве да е! :D

Шампионе, внимавай с мезето за винцето! До полунощ се пости! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се падна един КУ* ама нищичко нула! Но пък сега отивам да си седна и да се накюскам с винце!!! Весело на всички! smile159 smile027

Не се кахъри, на мен ми се падна нощна смяна тази вечер. smile049 Наздраве на всички пиещи, весел празник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднаха ми се:

 

Годеж

Нов апартамент

smile091 Е време ти е все пак.

И аз съм нощна смяна, ама шефа купи питка. Аз кат най-дърт я разчупих ама ми се падна кат на Жоро и бирения шампион. Утре ще видим другите колеги какво са изтеглили и последно ще проверим парчето за къщата (бензиностанцията).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joro-120L Старая се ноооо винцето е много благо! smile159 а за колегата, който е на работа не мога да кажа нищо друго освен, че е супер безумно да се работи на бъдни вечер! Шефа ти е престъпник!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднаха ми се:

 

Годеж

Нов апартамент

Ися, много бързаш бе! Тези неща са за Нова година! Казва се Новогодишна баница с късмети! За Бъдни вечер е паричката.

Но лошо няма! Важното е късмет да има!

В Новогодишната вечер пак ще теглим късметчета, пък да видим. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене пак паричката избяга... Явно докато е колата на гърба - няма паричка :D Здравето ми се падна... Супер е и това!

 

Весела коледа!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко променихме традицията :)

 

За питка не остана време и затова "жената" приготви баничка :)

 

(Охххх, как се надумках)

 

Нов апартамент ми допада. Така де, стига съм живял на квартира.

 

На нова година, нови късмети!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднаха ми се:

 

Годеж

Нов апартамент

Точно квото трябва ти се е паднало,тя жената ти ги е наместила smile091

И ДА ПИЕШ СОК ОТ МОРКОВИ!!!!!!!!!!!!каза Жужи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като извадих питката от фурната, забелязах, че парата се показва издайнически от върха и, та вече беше въпрос на наместване и наричане. :mrgreen: Седнахме на масата, разчупихме питката и се погрижихме парите да отидат при къщата (ресторанта в случая). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Седнахме на масата, разчупихме питката и се погрижихме парите да отидат при къщата (ресторанта в случая). :)

Ееееее ха дано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се събрахме на една маса с нашите и парата се оказа при мене. А при мене дойде последното, шесто парче, че нали съм най-малък :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен от питата ми се падна парата,а от баницата любов и щастие точно като за мен :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие ся какво?Бързате да изпратите 2010 ли?Кви късмети на КОЛЕДА бре?!!! smile001

 

Бате Валдо, взе ли парата? Пак скромничиш!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.