Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

Skype проблем

Ради

Recommended Posts

Здравейте, от 50 минути се опитвам да влезна в скайпа но не става, говорих с мой приятел но и него го е изхвърлил скайпа и не може да се свържем? Някой друг има ли подобни проблеми?

Предварително благодаря за отговора smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още ми дава: Скайп не е в състояние да се свърже smile011 Страното е че някой имат скайп други нямат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме изхвърли към 17.30ч. и досега нищо.Ето какво пише в сайта им:

https://support.skype.com/faq/FA589/Why-can-t-I-sign-in-to-Skype?frompage=category

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето и този линк не се отваря при мен ?!?!

Ето:Please note: We are aware that some people are currently encountering difficulties signing in to Skype. Rest assured, we are working hard to fix this. In the meantime, we apologise for any inconvenience this may be causing you.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама докато го разбера си прецаках ъптйма на рутърчето , щото обокновенно той виновника ... явно админа на скайпа се е върнал от отпуска smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееееееее верно сме голям форум :mrgreen: . Тъкмо се канех да почна да преинсталирам, че и при мен скайпа не се отваря и гледам, че проблема не е в моя телевизор. Айде на ICQ, да си го поприпомним :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееееееее верно сме голям форум :mrgreen: . Тъкмо се канех да почна да преинсталирам, че и при мен скайпа не се отваря и гледам, че проблема не е в моя телевизор. Айде на ICQ, да си го поприпомним :lol:

И аз така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като се прибрах от работа и видях че иконката на скайпа ми не е зелена си помислих че нета ми е избягал.Теглих няколко благословий на доставчика ми,ама щерката вика...абе тати, интернет има.Скайпа нещо го няма. smile021

Рестартирах си компа,ама пак не стна.Тогава се метнах тук да прегледам пресата и видях темата. smile092

Сега като неам скайп не мога да рабера дали Гената е ходил днес да огледа онзи форман smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав от Испанско и тука го няма скапанчето - скапа се харабийската smile091 На брат ми закача от време на време и онлайн имаше последно 247.000 усера, при около 20 милиона обикновено. Явно Суратят е намесен в заговор и безобразна диверсия smile048 Или некой е краднал кабилето за бакър smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм закачен в скайпа.

Дава 4 000 000 юзъра он-лаин..., а както каза колегата обикновенно са около 20 000 000 :)

Гаф е станал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднал им е сървър и няма как да го рутнат да се логнеме всички от целия свят.... просто случка се е случила. В момента дори не работи... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ползвайте Qто бе. :)

Аз и без това не го понасям тоя скайп, щото толкова години не им стигна акъла да направят сървър за съобщенията като на q-то. И така напрактика няма как да оставиш съобщение на някой ако не е онлайн :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя Скайп уж тръгна, 4 милиона на клона. Това за съобщенията не го разбрах, може да се остави съобщение на някой, който не е на линия и той си го получава когато влезе в Скайп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само и ако ти си online. А при ICQ-то може да напишеш съобщение, да го изпртиш и да си изгасиш компа. И човека ще го получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.