Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

Един ш***н датчик = мъки по Коледа

siromaha

Recommended Posts

Здрасти Колеги :)

От доста време не съм се появявал тук и реших малко да си изплача мъката... днес ми замина датчика за оборотите на коляновия вал. Оставям на страна всичките псувни, които отнесох, докато колицата ми изгасна на няколко възлови светофара (Черни връх и Вапцаров ; Черни връх и Сребърна).

По-лошото е, че датчика го няма никъдееее и сега цялото семейство барабар с няколко сака с багаж трябва да пропътуваме 600 км със едно "Aygo" 998 кубика :(

Чудя се аз ли съм първият, на който му се разваля този "екзотичен" датчик, та го няма никъде и трябва да чакам до средата на Януари за доставка от чужбина?

Ако някой има челен опит да сподели :)

Весели празници на всички и безаварийно пътуване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж от къде можеш да си поръчаш.

http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid= ... Categories

Не е 100 % сигурно, че това е датчика на колата, защото не знам двигателя кой е, но можеш да си видиш сам номера на стария и да си поръчаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега ако ми даден каталожен номер, май мога да ти помогна... Имам тъкмо няколко такива датчика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ikonoma благодаря за линка... проблемът е, че трябва да пътувам днес :)

Favorit... датчикът е с кат. Nо 036906433B

Виждам, че си от Русе... предполагам, че няма как датчикът да дойде до София днес?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че си от Русе... предполагам, че няма как датчикът да дойде до София днес?

колега обади се в ауто плюс там май го има

http://www.autoplus.bg/bg/#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

колега обади се в ауто плюс там май го има

http://www.autoplus.bg/bg/#

Малко се забавям с отговора... ама нищо ново :)

Колега karim... ти беше прав... в Аутоплюс го имаше... е не в наличност, но ми го доставиха за 3-4 дни, докато всички други казаха поне 2 седмици.

Датчика е подменен и сега всичко е ОК :)

Мерси за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.