Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ел. схема за Естел 136


skodko

Recommended Posts

Здравейте, някой има ли ел. схема за Естел 136 и как се свързва 136 таблото в 120-ка? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой има ли ел. схема за Естел 136 и как се свързва 136 таблото в 120-ка? Благодаря предварително.

Охооо, ще сменяме табло, а? ;) Честито!

Съжалявам, не мога да ти помогна smile049

 

Успех!! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой има ли ел. схема за Естел 136 и как се свързва 136 таблото в 120-ка? Благодаря предварително.

Има си преходен кабел за таблото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така Ивак, като на Сивек таблото. Само, че тоя кабел аз го нямам май. :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам да има разлика в куплунзите! Т.е сваляш твоето(кръглото) и слагаш 136ковото. Единствено ще се наложи да дръпнеш едно кабелче от бобината до таблото за оборотомер, ако нямаш вече прокарано.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така Ивак, като на Сивек таблото. Само, че тоя кабел аз го нямам май. :smt0344

 

И двата преходни кабела са си на място, не разбирам защо се ядосваш....може би трябва да се пренаредят пиновете .

Няма други кабели към него...два куплунга са !

И предполагам ще се наложи да си пуснеш допълнителни кабели до куплунгите, за нещата които не са предвидени на 120

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кабелите не съм сигурен дали трябва дя се преправя нещо, не съм пробвал директно да сменям табло до сега.

Със сигурност трябва да преместиш жилото за килиметража , защото на това табло идва малко в страни от стандартното с кръгли уреди . На купето си има отворите за това - ще ги видиш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом Орхан казва, че всичко е наред, значи е така и ще стане както трябва. И все пак ще се зарадвам някой, ако изрови схема за 136. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=16&t=9358, отваряш линка, влизаш, там намираш "105,120,125,130,135,136,Garde,Rapid – J. Andrt – Rykovodstvo obsluzvane I remont treto izdanie 1996 - CZ.pdf" и отваряш на страница 456 от книгата или 465 от pdf файла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.