Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лайсни на вратите и коректор за боя?


mathematician

Recommended Posts

Става въпрос за онези пластмаси дето седят отвън на вратите и ги пазят от надраскване.

 

Сериозно я надрах в един ръб - пластмасата де. Продават ли се по 1 бройка или комплект по 4 вървят?

 

Ако я тръкна с фина шкурка няма ли да се оправи?

 

И някакъв молив/пастел/коректор или там както му викат, че малко се надра и вратата?

Май в магазина на ЕТ съм виждал подобно нещо.

 

Но е много малко и не е за боядисване и не ми се занимава нито с боядисване, нито със застраховател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазините за автобои могат да ти направят няколко грама от твоята боя и се слага в шишенце като за лакиране на нокти със четчица в капачката. И си минаваш с четката надраскания участък. Също и лак ти приготвят ако ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават ли се по 1 бройка или комплект по 4 вървят?

 

Мисля,че вървят в комплект

 

По- добре си вземи от някоя на части поединично. Намират се

 

Ако я тръкна с фина шкурка няма ли да се оправи?

 

Не,

можеш да я зашкуриш и след това да я пръснеш с черен спрей за пластмаса, но ще стане гадно, по-лъскаво от другите. ще личи, а и може след време да се олющи. По-добре си вземи друга лайстна

 

И някакъв молив/пастел/коректор или там както му викат, че малко се надра и вратата?

Май в магазина на ЕТ съм виждал подобно нещо.

 

Има, да, комплект 2 шишенца - боя и лак

Зависи колко е надрана вратата, ако не е много почти няма да личи. Ако не се вижда бялата основа опитай с полиране първо

Ако ползваш коректор и цвета е светъл - лак не слагай, по няма да личи. Спокойно, няма да падне боята без лак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо,за каква кола става въпрос??????

За да разберем лайсните лакирани ли са или не???

Как не се сещате за тези елементарни неща да споменете,като не сте си направили труда поне от уважение към форума, да си попълните полетата с гараж и местоположение когато сте се регистрирали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съветите,

 

smile126 smile126

 

Лайстните не са лакирани. Има задрано около 15-20 см по едната пластмаса - доста е грозно. Ще пробвам първо с шкурка, така или иначе после пак може да се смени.

 

А по тенекията на няколко места си личи бялото под боята. Но на повечето е надраскан само лака без да е паднала боята. Има около 10 драсканици дълги по 4см все едно драскано с тънък пирон, групирани на площ около 4х5 см. Мисля по-добре е да се оправят една по една, а не да се маца цялото това. Колата е цвят капучино и рядко я мия, така че като се понацапа от мръсотията няма да се вижда дори и нищо да не правя. \:D/

 

В ъгъл на стена с тънка мазилка я задрах, затова няма големи поражения. Песъчинките са я надраскали. Където са били по-големи са оставили по-дълбоки следи.

 

Коректор мисля, ще е по-добре да се мацне, а не боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.