Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ново попълнение фабиа 1


Recommended Posts

затъмнихме колицата стана супер и си взех един плаер със флаш и сега ми се иска да си сложа една бас КОФА,но нали сложих МЕТАНов бойлер (90литра) и няма много място в багажника и днеска гледах в багажника има мисля място или е декорация за задни говорители,но те са малки мисля да си взема 2х12ки отляво и дясно да си сложа и едно усилвателче .... имам доста големи елипси Пайнерки обаче незнам дали ще станат на задните врати и окабеляване трябва да се прави..... скоро ще кача снимки s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • Отговори 67
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • peyo

    20

  • bega4kata

    9

  • BlackPearl

    6

  • ikonoma

    4

Най-много писали в темата

днес колата ми направи проблем както си карах изведнъж влезе в авариен режим все едно работи на 3 цилиндъра кут пат губи мощ и жълтата лапма чек енген ли как и се вика която е ...мига ....гася колата пак паля няма дигам капака гледам трака целия двигател развъртях леко капачката на разширителния съд.... водата бълбука ... перката не се включва включих климатика и перката се вкл. и неще няма вървеж спъната колата парпори и ако не вкл климатика перката не се вкл да върти по късно като се охлади долях около 1 литар антифриз ..... не капи никаде скоро не сам доливал разкачих акумулатора за 20 минути няма пак същата и сега мисля да ли е термостата понеже ако не вкл климатика не вкл перката и не върти или е датчика който следи температурата на таблото всичко ми е нормално дори стрелката си държи винаги средата даже червената пампичка не мига .... включих парното на макс на 4 прозорците свалени и минах 350 км така няма проблеми обаче немога да вдигна повече о 90 км много мъка и е ... утре мисля да отида да я видят какво ще и е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре я водя да я видят не пуши бяло тропа като стар трактор двигателя се движи като нз какво ... диагностика дано покаже нещо smile027 ,но не е приятно 300 км за 5 часа... колата си вървеше доволно ... едно и също прави и на метан и на бензин... не вкл перката ако не е вкл. климатика и водата завира и тази лампичка ... бре утре ще ви пиша smile027 между другото да ме светнете къде е термостата и датчика ....,че съм зле запознат един ми вика в някаква траба ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес отидох в шкода сливен закачиха колата излезе само свещите на 1-2 цилиндър сменихме и 4те броя и пак същата работа сега ми казват ,че можело и бобина да е... но тя не е 30 лева а 230......и те незнаят на диагностиката излезе само свещите и от това най ме е страх да ходя и да не знаят хората какво и има а даваш пари на уш знаешти хора с техника и знания......... колата продължава да работи неравномерно и да няма таква нормална мощност утре ще я мисля какво да правя s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговори ми на следните въпроси:

-Как изглеждаха свещите?

-Губи ли вода?

-Измерихте ли компресията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес отидох в шкода сливен закачиха колата излезе само свещите на 1-2 цилиндър сменихме и 4те броя и пак същата работа сега ми казват ,че можело и бобина да е... но тя не е 30 лева а 230......и те незнаят на диагностиката излезе само свещите и от това най ме е страх да ходя и да не знаят хората какво и има а даваш пари на уш знаешти хора с техника и знания......... колата продължава да работи неравномерно и да няма таква нормална мощност утре ще я мисля какво да правя s_flag

 

Ами като не са улучили проблема си искай да ти върнат парите за дадените свещите и си им върн свещите, какви са тия работи от това е от онова е , то така може да смениш сума работи и за всяко се дават пари и като не помогне закакво си ги дал ? При мене се оказа че е бобина и ми я смениха оправиха се нещата и дадоха гаранця там 2 години. Та виж си потърси правата на техен клиент и потребител, според мене не е правилно така " еми ние не намерихме проблема ама си си дал парите вече " извинявам се ако съм ти оспамил темата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегата иконома старите ми свещи са три полюсни и са си да не кажа в идеално здраве нямат нагоряло нямат черно леко са прашни идеални са тези новите който сложиха са 4-тири полюсни вода не губи колата и не са замерили компресията и сега това излизат ми то трябва да е бобината.... и гаранция немогат да ми дадат понеже колата била на метан и тнт......и аз така им казах за свещите и "Майстора" ми каза да ги оставя ,че така или иначе след време пак щял да съм ги сменил ...... мнг недоволен останах сега се чудя да отивам ли да не отивам ли колата си прави пак същия проблем и направо незнам имам познат който на неговата вектра правила така....извадил бобината и я зачистил и се оправила ...тези във шкода сливен дори не понечиха да я свалят или да разкачат буксни .... незнам явно тръгвам по мъките и работата не ми харесва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегата иконома старите ми свещи са три полюсни и са си да не кажа в идеално здраве нямат нагоряло нямат черно леко са прашни идеални са тези новите който сложиха са 4-тири полюсни вода не губи колата и не са замерили компресията и сега това излизат ми то трябва да е бобината.... и гаранция немогат да ми дадат понеже колата била на метан и тнт......и аз така им казах за свещите и "Майстора" ми каза да ги оставя ,че така или иначе след време пак щял да съм ги сменил ...... мнг недоволен останах сега се чудя да отивам ли да не отивам ли колата си прави пак същия проблем и направо незнам имам познат който на неговата вектра правила така....извадил бобината и я зачистил и се оправила ...тези във шкода сливен дори не понечиха да я свалят или да разкачат буксни .... незнам явно тръгвам по мъките и работата не ми харесва...

 

Няма как да не дават гаранция на резервните части и труда!!! Може да питаш в агенцията за защита на потребителя какво мислят :lol:

Тоя майстор ако ти смени бобината и пак проблема остане, какво ще ти каже "остави я, че така или иначе ще я сменяш някога"!!!!!! ........и к'во прайм?

Аз лично бих отишъл да ми сменят бобината щом там е проблема ама ще искам гаранция за нея /или и тя няма да има понеже си на метан smile091 /

 

 

Колега ти си клиент и трябва да си гледаш правата и интересите smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поредното забатачване от некомпетентни майстори

казах ти от какво е най вероятно първия път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегата иконома старите ми свещи са три полюсни и са си да не кажа в идеално здраве нямат нагоряло нямат черно леко са прашни идеални са тези новите който сложиха са 4-тири полюсни вода не губи колата и не са замерили компресията и сега това излизат ми то трябва да е бобината.... и гаранция немогат да ми дадат понеже колата била на метан и тнт......и аз така им казах за свещите и "Майстора" ми каза да ги оставя ,че така или иначе след време пак щял да съм ги сменил ...... мнг недоволен останах сега се чудя да отивам ли да не отивам ли колата си прави пак същия проблем и направо незнам имам познат който на неговата вектра правила така....извадил бобината и я зачистил и се оправила ...тези във шкода сливен дори не понечиха да я свалят или да разкачат буксни .... незнам явно тръгвам по мъките и работата не ми харесва...

 

Няма как да не дават гаранция на резервните части и труда!!! Може да питаш в агенцията за защита на потребителя какво мислят :lol:

Тоя майстор ако ти смени бобината и пак проблема остане, какво ще ти каже "остави я, че така или иначе ще я сменяш някога"!!!!!! ........и к'во прайм?

Аз лично бих отишъл да ми сменят бобината щом там е проблема ама ще искам гаранция за нея /или и тя няма да има понеже си на метан smile091 /

 

 

Колега ти си клиент и трябва да си гледаш правата и интересите smile049

какви са тия смешки " ти някога ще ги смениш " и "колата ти е на метан " - ти си определяш на какво да ти е. те защо се наемат да отстранят повредата на този конкретен автомобил, а пък всъщност само те набутват с пари за нещо което не ти трябва в кмомента , това е нагло и то много, потърси си правата колега, Те като са я приемали в сервиза мигар не са знаели че е на метан и сега това е удобното извинение за всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поредното забатачване от некомпетентни майстори

казах ти от какво е най вероятно първия път

Самуил , те е насочил правилно , а аз ти писах на Л.С. за свестен майстор , който ще ти свърши работа за диагностика и отстраняване на проблема .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подведох се по това, че си долял доста вода...

Бобина ще е, но не мога да разбера какви са тези "майстори", които не могат да открият очевидна повреда с толкова стар двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подведох се по това, че си долял доста вода...

Бобина ще е, но не мога да разбера какви са тези "майстори", които не могат да открият очевидна повреда с толкова стар двигател.

На Дачия - :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аман от ЕУ сливен няма да отида повече там... 300 лева ми поискаха за бобината и не гарантират ,че е от това днеска пак 3 часа стоене пак 63 лева назад нз за какво точно диагности и някви час и нещо труд за какво беше ???? 3-ма механика се лутаха всичко замерваха какво ли неправиха разглабиха зглабиха и накрая се ядосах и поручах бобина на нз каква марка 123 лв нова и я смених при един чичка и колата е ток и жица и неиска да чуе повече за Шкода сервиз .... 3 дни направо като болен бях и крайна сметка 150 лв назад за нищо ,а реални проблем ми коства 123 лв..... благодаря за хората който споделиха опита си и "bega4kata" излезе прав за кой ли път s_flag и дигнах напайра в Шкода и ми викат като имаме промоции ще ви уведомим smile045 говорих с един познат има СуперБ за блокирала машинка на багажника кво правили 430 лв взели .... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

машинката на багажника е често срещан проблем-отваря се през седалките и самата машинка струва 36 лв!Кви са тези 430???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората ми взеха 109 лв и стотинки за нищо без да констатират точно какво е .... думите им неможем да ви кажем точно какъв е проблема на колата ....а до този случай знам ,че колата е стояла 4 дни в сервиза докато разберат какво що и откъде да се оправи демонтаж монтаж на багажната врата и прочие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

:D

dsc01376ci.jpg

трябва да се пооправят и ще сложа тънки гумички 185/55/16 и следващите средства мисля за 288мм диск и прочие s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да се пооправят и ще сложа тънки гумички .......

Да пуснеш снимки след като ги сложиш! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

джантите са прави като струна и тази която имаше проблем я оправиха идеално седнаха ми стабилно въпроса е ,че трябва да се пребоядисат ,а не съм се решил какъв цвят да са ако са черни нищо няма да си личи от тези джанти понеже колата е сив металик ако са сиви ще се сливат .... бели ми се струват непрактично ?! някой да каже мнение до няколко дни ще са готови само цвят да си реша ... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джантите са прави като струна и тази която имаше проблем я оправиха идеално седнаха ми стабилно въпроса е ,че трябва да се пребоядисат ,а не съм се решил какъв цвят да са ако са черни нищо няма да си личи от тези джанти понеже колата е сив металик ако са сиви ще се сливат .... бели ми се струват непрактично ?! някой да каже мнение до няколко дни ще са готови само цвят да си реша ... smile027

 

 

оригиналният им цвят "графит" не е лош! Минаването на по-голям цолаж също е практично :) направи си ги на теб както ти харесват.

 

поздравиpost-4130-138453324406_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм хомо-бандит ,но си харесах сив металик с розови перли едри утре ги нося да ги боядисват ще има снимки :0)тази дясната с зелените джанти е доста зла с 1.8 турбо от октавия рс ... :0)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.