Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ново попълнение фабиа 1


Recommended Posts

  • Отговори 67
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • peyo

    20

  • bega4kata

    9

  • BlackPearl

    6

  • ikonoma

    4

Най-много писали в темата

На Васко (burziqvlak) джантите са намерили подходящо приложение!

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предната решетка е с карбоново фолио , но скоро време ще се прави черен пияно лак както и огледалата и дръжките на вратите едни халогенни да и взема и ксенон и доло горе ще ми хареса :0) джантите много отварят колата мисля и за 288 мм диск,но след време s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джантите много отварят колата мисля и за 288 мм диск,но след време s_flag

 

Имам 2 диска 288мм от Фабията. С минимален ръб са, почти не се усеща.(смених ги с надупчени)

Ако ги искаш- кажи и да ти ги пращам като ПОДАРЪК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сам дето не можеш да ги сложиш

а тези гуми изглеждат високи и големи-не е спазен размера и колата ще умре при ускорение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моите 16-ки ште застанат добре ако са подарак да идвам да си ги зимам :)

 

Който ги иска- казва и му ги давам.(пак пояснявам- подарявам)

Дисковете се карат с 15ка джанта минимум. В перфектно състояние са.

П.С: Само ми се "пречкат" из гаража. Задните заминаха за ID_A и чакам от него подобрения :)

 

Въобще не искам да влизам в пререкание ...., но спрямо вгражданите гуми на ФАБИЯ-16 цола 205/46/16 тези гуми с

185/50/16 по показания на калкулатор за гуми излизат точно 591мм на гума и при 2та размера.

Калкулатора дава разлика +1мм което не е никакъв проблем.

 

Може да проверите.

http://www.kamortires.com/calculator.php?lang=bg

http://www.gumi.bg/article/8

 

Друг е въпроса как ще се държи колата с тях, но като размер(диаметър) от заводски зададен такъв - са в норма!

Тя ако ще умира от (да кажем) 5кг разлика на главина (което може и да е така-не знам)- по-добре да си беше търкалял старите джанти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове карам вече от около 3 месеца джанти 16-ки (7.5 инча отпред и 9-ки отзад).Колата ми е ФАБИА 1.2 6винтилова 54 коня на метан я карам такси горе долу бива са в баир ме няма ма и на бензин работя. С гуми 205 45 горе долу бивам.Та колега ако решиш да ми подариш дисковете. гр.Кюстендил. Офис на еконт Каммено корито сложи и отметка да ги видя преди плаштане и цена колкото една бутилка ракия :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Фабия МК1 слагат дискове 256мм, на някой 1.2 и 1.4 даже (сигурно от 1те) и -239мм предни дискове.

Знам (от МИТАКА, от негов опит), че при Фабия с 256мм диск половината апарат е излят с шенкела, а другата половина може да се свали.

Трябва да се търси нов шенкел за да влезе диска.

И в момента Митачето даже си търси шенкели за да направи от 256мм към 288мм диск (+ апарати които той) има от РС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм ги проверявал с калкулатора за гуми...излиза че стават-тоест диаметъра е спазен.Просто зная че заводско не се окомплектоват с такива гуми фабиите със 16цола джанта.

За дисковете да поясня че трябва шенкел със супорт от рс или купра-така че трябва да им подариш и по едни шенкели и супорти....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно гумите и джантите знам ,че са тънки и прочие и са си добре като височина пазяги ... добра стойка правят все пак е стоково окачването тези дни изминах над 500км с тях доволно разликата е около 60 стотинки извън града и можеби лев в града понеже колата е на метан :0) даже зимни мисля ако намеря на 55 ще съм доволен ,но след 2-3 месеца благодаря на blackpearl за подарака който ми предложи :0) s_flag колата започва все повече и повече да ме радва има още доста неща да направя ..... гледах някаде бяха се мъчили да слагат БАМ от ауди тт ... :0) намерих със скорости и перифериа за 2200лв .... ама нз smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

спирачки ще взема така или иначе,но да попитам тези "уши" който са зад барабана мога ли да сложа апарат за дискове ? ето снимки и някой неща който ми боядисаха ...

aaaaa2.jpg

aaaaayj.jpg

aaaaaa3.jpg

jik2f.jpg

jikp.jpg

исках черен пияно лак,но нямаше и взех черен металик маската огледалата и дръжките на вратите s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.