Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ново попълнение фабиа 1


Recommended Posts

здравейте на всички от 3 дни имам фабия 2002 годинка комби 1.4 класик се води има климатик .... и двигателя казаха ми ,че била с верига искам първо да попитам с какво масло да я карам реалните и км са 172к макар ,че пишеше 84500 :lol: също така какво да сменя като за начало гледахме дисковете и накладките и са почти нови и някакви препоръки и да питам 16ки ще съберели на пролет със 195 на 45 ? благодаря ви предварително

http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=vinew4qrusfd

12455374.jpg

73982381.jpg

11694462.jpg

някой ако има комплект халогенни с копче да пише понеже нямам ....като впечатление съм мега доволен от возията много комфортно вози волана е супер мега лекичък сравнение с предишната ми кола бмв която гореше 15 бенц smile048 и да питам още днеска беше -2 и малко трудно влизаше задна и първа макар ,че гледаха съеденител и скорости бяха 6 ама да питам пак айде със здраве и весели празници smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • peyo

    20

  • bega4kata

    9

  • BlackPearl

    6

  • ikonoma

    4

Най-много писали в темата

Честито, колега!!! Със здраве да си я караш и мнооооооооогоооооооо безаварийни километри. Гледам, че се увеличаваме шкодаджийте в Сливен.Скоро ще можем да си правим срещи! :):D 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Със здраве да си я караш и много километри без проблеми да минеш!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам даже ми е комшия тука до Ново Село :) .. Да с верига би трявало да е мотора. Маслото хубаво да е 10W40 Мобил, Кастрол или друго по висок клас. Смени си масления, въздушния, горивния и на купето филтрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега

виждам, че си заменил предишната си кола, заради високия разход. Не искам да те разочаровам, но не очаквай на тази да е малък :)

Колкото до скоростите и аз имах подобен проблем, след като я купих моята много трудно влизаше 3-та, почти невъзможно и се бях уплашил, но след няколко дена, след като навъртях набързо 300-400 км. се оправи. Може би от многото седене е имала нужда от малко раздвижване :)

Да ти е честита и да те слуша много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за отоговорите =D> тези дни ще бъде обслужена и ще се търсят 16ки за пролет взех и 2 зимни мишилинки ее веднага сте я забеляли това ме радва smile027 ....и колкото повече толкова повече може да направим среща весели празници smile159 в сливен най движещата се кола е точно фабия 1 комби понеже има над 150 таксита smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че ми е работа да се обаждам,но на това моторче 16-ки......направо ще умре.То и без това си е доста слабичко.По добре на 15-ки я карай,пак ще и стоят добре със гуми 195/50/15.Много масов размер и ще ти излезе доста по ефтино.Също и джантите 15 са по-ефтинки ,като сложиш и по-малкото увеличение на разхода на гориво с 15 спрямо 16......

п.п. смени и маслото в кутията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

75W90 е маслото за скоростната кутия, да отбележа за да не стане грешка(макар ,че оригиналното на Шкода и на Фолксваген не е скъпо и го препоръчвам, купува се от техен сервиз) . 10W40 е маслото за двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е вече е с чисто нови гуми гоодеард 175/70/14 прегледаха цялата ходова част няма забележки останах впечатлен ,че предните дискове макар и малки са вентилирани smile048 и също така установих ,че казанчето на чистачките е спукано и може би утре ще сваля предна дясна гума подкалник би трябвало да е зад подкалника ? или се бъркам ..очарован съм от колата smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами предполагам, че и така става. По-добре свали предната броня. И казанчето е отляво/пред шофьора. А за теча, много е вероятно помпата или около нея да тече, ако са я оставили с вода, вместо зимна течност. Или датчика за ниво в казанчето, ако имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези дни ще я сваля и ще видим но доста силно тече нз за датчика но е спукано 100 % и комшо за 1 час работа за хора който знаят но сядам да чета кое каде се развива завива и прочие поне това ми е тръпка smile027 весели празници

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комшо дневна смяна съм само, иначе след 17.00 часа ако имаш затворено място мога да дойда да я свалим ... Онзи ден пред блока на един колега свалихме да го оправяме казанчето и помпата на хидравликата. Оказа се че едната шлауфка дето излиза от помпичката се притрила в подкалника и от там течеше. При тебе може и уплътнението на помпичката да е сканапно нещо...

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=4&t=21839

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

от 4 дни колата е вече на метан 1200 лева ми коства 16кг събира метан или точнно 24 лв с тези 24 лв градско изминавам 270 км което доло горе по 8лв и нещо гореше ми 8,5-6 градско бенц... с 18 лв отидох до софия от сливен 305 км много съм доволен от колицата работи идеално минал съм над 2500 км не е изгорила грам масло радваме много!!! и данъка и е 14 лв smile126 smile126 мисля след няколко месеца за парктроник отпред и отзад ксенон едни 16ки и да я фолирам цялата и предното стъкло ,но има време smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте ....................................................................................................................................................................

някой ако има комплект халогенни ................................ smile027

Имаш ЛС .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си взех стелки шкода мнг добре паснаха на колицата свалих наполовина левия подкалник и видях защо не ми работят праскалките на чистачките.Маркучите бяха извадени от помпата сложих ги и всичко заработи.След оглед отдоло видях на едно място тръбата от двигателя за охлаждането която е има пукнатина и сълзи и капе антифриз и трябва да видя теззи дни да я сменя и някой да каже колко доло горе е комплект верига за колицата 1.4 68 к.с. благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си взех стелки шкода мнг добре паснаха на колицата свалих наполовина левия подкалник и видях защо не ми работят праскалките на чистачките.Маркучите бяха извадени от помпата сложих ги и всичко заработи.След оглед отдоло видях на едно място тръбата от двигателя за охлаждането която е има пукнатина и сълзи и капе антифриз и трябва да видя теззи дни да я сменя и някой да каже колко доло горе е комплект верига за колицата 1.4 68 к.с. благодаря предварително

Ангр . верига има на 39,00 лв и но 27,00 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.