Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

AUX в подлакътника


NightSpirit

Recommended Posts

Аз пък ползвам AUX-а предимно като кабелно hands free за телефона - т.е. говоря през него. Звука не е като през bluetooth, но е удобно за провеждане на разговори без чувствително падане на батерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ползвам AUX-а предимно като кабелно hands free за телефона - т.е. говоря през него. Звука не е като през bluetooth, но е удобно за провеждане на разговори без чувствително падане на батерията.

 

Привет колега,

 

би ли пояснил как си свързал нещата. При разговор ползваш колоните на колата и микрофона на телефона ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто слагаш кабела в телефона (нокия n97 в моя случай) и избираш AUX IN през CD бутона.

Ползвам го почти всеки ден, а го открих поради неволята че си затрих някъде блутуут слушалката :)ю

телефона си стои долу пред подлакътника - така че си говоря както със слушалка - не съм се замислял кое реално ползвам за говорене - но трябва да ти е доста усилено aux-a - при мен на 18-19 го държа, при нормално 10 на радио за пример

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звукът през AUX-а може да се усилва и от панела на CD и от самия телефон. Така може да се настрои, че да няма разлика с нивото на звука, когато слушаш радио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.