Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с двигател(нешкодов...)


faraona

Recommended Posts

Здравейте колеги! На баща ми колата даде един дефект-изхвърли маслото през щеката за маслото :smt0344. Колата поло2 1,3GT. Някой ако знае от какво може да е нека да каже. Днес го гледах тоя мотор като голям камък и нищо не ми дойде наум, освен компресията от някой цилиндър да smile117 в картера...Предшестващи симптоми са изключително трудно палене сутрин и неравномерна работа на загрял мотор(на единия светофар работи супер-на другия трябва да давам газ, за да не загасне.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си губил капачката от замръзнал отдушник ( двигателя хвърля маслени пари и конденз и се образува една бяла боза , която замръзва и прави тапа )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

долей му масло, позабърши тук и там, виж дали не ти е строшена тапата на щеката, наливай бензинец и си карай. Ако тръгнеш по майстори, ще ти взема около 295лв и ше ти кажат: ами не стана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То добре че има откъде да бълбука , иначе може да замине някой семеринг;

-почистване на вентилацията му е майката ами кофти че ефекта до пролетта е временно явление, особено ако колата гори газ;

И аз го имам този проблем на една от кочините и вече не и обръщам внимание. Миналата седмица в студа и леда мина 500 км и гледам хвърлила 200-300 г. та мотора е като oкъпан в масло :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.