Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със системата за проверка на емисии


iliyan

Recommended Posts

Светна ми контролна светлина за ауспуховите газове.Когато загрее колата изгасва.Моля някой да ми даде координати на добър сервиз във Варна , стремя се да избегна ЕТ по ред причини. Колата е Фабия комби 1.9 SDI 2006г. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За добър сервиз във Варна се сещам единствено за http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=12787. Аз лично не съм имал честта да ползвам услугите на същия поради простата причина, че съм далече оттам, но по прочетените мнения, компетентните изказвания и др. смея да твърдя че това е един много добър сервиз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за мненията.Ходих при Самуил и ми каза , че някаква клапа дава грешка на компютъра. Трябвало да се почисти, но ако не се получи и тогава ще се сменя.Той се ангажира да я отстрани, за което съм му благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Съжалявам , че след толкова време пиша за решението. Явно съм пропуснал да го опиша. Всъщност проблема беше в акумулатора. Понеже беше се скапал и при даване на контакт компютъра отчиташе грешка. След смяната с нов проблема се реши.Надявам се да съм полезен за някой колега.

За много щастливи години на всички! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.