Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Road trip


Deimos

Recommended Posts

Едно кратко пътешествие с любимите (жена и кола), представено по малко по-различен начин:

http://www.vimeo.com/17741943

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че малко бързо караш :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D>

А каква е жълтата лампичка на таблото?

Предполагам, че за фаровете е зелената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! =D>

Таман си припомних пътя до там,а гледам,че вече се минава и по новия тунел и път над Цанков камък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за добрите оценки smile027

Това ми е първи опит за такъв тип заснемане. Има какво да се желае още, но трябва да се почне от някъде.

 

Жълтата лампичка е за износени накладки. Някой от кабелите е укъсил. Като се стопли ще се занимавам.

 

Да, новия път е готов. Добре е станало. Не знам колко пари са отишли, но е направен с размах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, да, допада ми! Надявам се не си изпреварвал на непресечена линия, макар че към края ми се вижда, че така направи с белия бус. Ако е истина би било жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maxrpm: Честно казано, малко ми е странно да коментирам начина си на каране. Но, принципно - и аз се надявам да не съм изпреварвал на непресечена линия. Конкретно за белия бус - него го изпреварих по всички изисквания на ЗДП и правилника към него.

Снимките са през 5 секунди, а на смрачаване скоростта на затвора вече е около 1 секунда (заради нарочно свитата бленда). Доста детайли изчезват по тази причина.

 

Весели празници на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.