Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята нова любов


Recommended Posts

Най накрая, след дълго мислене, оглеждане и споменаване на нечии майки се сдобих с фабия.

Не е перфектния автомобил, но най важното, че е моя!

Другото което ще вмъкна е, че има 1.9TDI мотор, който според мен и майстора е добре и е с ниво на оборудване "елеганс"!

В момента е на майстор за смяна на консумативите.

Имам снимки само от автокъщата:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се това петно върху шоферската седалка да е от обектива.... Иначе коя година е колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита новата придобивка и да я караш докато ти писна и през това време само нафта и консуматижи да и слгаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се това петно върху шоферската седалка да е от обектива.... Иначе коя година е колата?

Ами от тоя дето се е блъснал преди това! :)

Сериозно няма снимка на предната седалка, камо ли петно....

Иначе колата е 2001г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се това петно върху шоферската седалка да е от обектива.... Иначе коя година е колата?

Ами от тоя дето се е блъснал преди това! :)

Сериозно няма снимка на предната седалка, камо ли петно....

Иначе колата е 2001г.

 

Според мен колегата се е объркал и е искал да каже задната седалка на която има сянка и за това така е излезнала снимката! Иначе от къде е внесена колата и какви километри е има ли си сервизни книжки и тн?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е от Италия, на 159 000 км( smile092 ) е и има сервизна книжка, която според мен е шедьовър на съвременното изкуство на фалшификацията.

Това което реално видях по колата е купе на 10 години със драскотини, но без удари, наистина според мен доста запазен салон, прилично работещ двигател и прилична ходова част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, или аз ужасно много недовиждам, или вие сте по-кьорави и от мен:

Споко.

Петното е AIRBAG!

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много за хубавите пожелания!

Да ви се връща тъпкано!

Остава само да почерпя..... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я взех от майстора, след смяна на ремъци, масла, филтри и други такива неща, остава само регистрацията и ако все пак времето реши да спре да вали сняг ще стартирам със семейството една зимна обиколка из страната. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Ако не е тайна сподели за каква сума я взе? Че нещо взех да се притеснявам за цената на моята любов..да не съм се изхвърлил..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тайна - 6000 лева и от там обслужването...., според мен цената е горе долу добре, като се има в превид нивото на оборудване и състоянието на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.