Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблеми много


marion

Recommended Posts

Всервиза ЕТ смениха ролката на алтернатора била блокирала !!!!!!100лв. болта който държи целият механизъм .самата опъвателна ролка. както и самият ремък всичко 270лв.Но моля някой да ми обясни как ще блокира ролката на алтернатора ако не блокира ротора или за един болт платих 270лв.?

Днес възникна друг проблем бях 2дни в командировка запалих колата но сигнала обозначаващ двигател светна и не загасна догато се прибрах Може ли да ми кажете на какво се дължи това ?Вкнижката пише че става въпрос за изгорелите газове .Може ли да карам така докато не реша проблема и мога ли сам да го реша ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ролката е фрайлайфна колега-и като блокира става нефрайлайфна smile091 Получават се вибрации в ремъка и се износва много бързо механизма на обтегача,както и др.ел.

за лампата трябва да направиш диагностика,не да гадаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като обесняваш е хубаво да кажеш за каква кола и какъв двигател става въпрос. Защото повечето са с различни ролки ремъци и т.н. :idea:

 

Сигурно караш дизелче, и фрайлайфа се е скапал и затова са го сменили. Естествено в ЕТ са ти взели доволно много пари, но това е по default ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам за офтопик-а, но само да спомена в интерес на точността и истината, че се казва фрайлаУф-на, а не фрайлаЙф-на. Немскоговорящите колеги (ако има такива) ще го потвърдят - фрайлаУф означава свободен ход на немски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.