Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свещи за Фелиция 1.3MPI


traktora_v

Recommended Posts

Здравейте колеги.Смених най-различни марки свещти и не мога да се спра на точните за моя мотор-1.3mpi.Чух за едни-ДЕНСО, :-k описани в една друга тема колега пише че е доволен,ако някой друг е използвал или може да препорача нешто,моля дайте мнение smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните бяха CHAMPION, след това сложих BERU, сега съм с чешките BRISK от еура тек. С всички изброени СВЕЩИ колата работи перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Смених най-различни марки свещти и не мога да се спра на точните за моя мотор-1.3mpi.Чух за едни-ДЕНСО, :-k описани в една друга тема колега пише че е доволен,ако някой друг е използвал или може да препорача нешто,моля дайте мнение smile126

По какво разбра че свещите не са за твоя мотор колега,ако си правиш експерименти с марки и модели свещи smile175 друг е въпроса ако не са причина свещите :-k ,моите са двуполюсни BOSCH :smt017 но не е важна марката а "цената и точния модел" за мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните бяха CHAMPION, след това сложих BERU, сега съм с чешките BRISK от еура тек. С всички изброени СВЕЩИ колата работи перфектно.

аз бях на Бош, но нещо много бързо ми "окапаха" и сега съм на BRISK (също съм с ФЕЛИЦИЯ 1.3MPI) и съм много доволен. лично мое мнение - това са свещите за шкода.Преди на 120-ката също бях с BRISK.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спецификация за всеки модел двигател 1.3 дават различни свещи!Просто си проверете кои като вид са най-подходящи и дадени от производителя и после вижте кои фирми(марки) ги предлагат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спецификация за всеки модел двигател 1.3 дават различни свещи!Просто си проверете кои като вид са най-подходящи и дадени от производителя и после вижте кои фирми(марки) ги предлагат!

може и да си прав , но понеже не чета много поради липса на време, разчитам много на форума тук и на мнение от познати монтьори от сервизи. Може и ти да кажеш и да изкараш на различните шкоди кАкви свещи ходят. ако требе ще почерпя smile159 , я бира,я ракия ч винце............ естествено обаче и със съответното мезенце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от Пловдив препоръчвам магазина на BOSCH KIROV на ул."Гладстон".

От там си купих свещи първо за Фаворита, а после и за другата ми кола, която е Форд.

Момчетата първо те питат каква ти е колата, после вадят един кататлог и по него

намират най-подходящата свещ. И за двете коли комплекта от по 4бр. струваше

около 20 лв.Фаворита работи близо 3 г. с тях,а Форда около 2,5 г. и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.