Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моментно лепило - почистване?


димон

Recommended Posts

Ацетон, ама трябва да се внимава за цвета на дрехата и дали не е от пластмаса, че директно прави дупки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм единствения с този проблем :)

Търках доста време с лакочистител с ацетон една нова черна блуза, не се изчисти петното напълно и дрехата поизбеля

там където търках ... така че освен яко някой друг не предложи нещо по-хитро прежали дрехата и това е ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин за почистване на капка от секундно лепило от нова дреха ? ](*,)

да не си накапа седалката :mrgreen:

иначе ... хвърляш и купуваш нова дреха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземаш една платнена емблема на шкода и я залепваш на оцапаното място. :mrgreen: Ако капката е на неподходящо място, изрязваш едно каре от друг плат ,разнищваш го , зашиваш го и ставаш модерен. :mrgreen: Другият начин е на буклука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе , яд ме е ,щото снощи си купих дънките и днес ми пръсна до ОНАЯ РАБОТА голяма капка лепило. Не върви да лепя емблема точно там - и то на Skoda ... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе , яд ме е ,щото снощи си купих дънките и днес ми пръсна до ОНАЯ РАБОТА голяма капка лепило. Не върви да лепя емблема точно там - и то на Skoda ... smile091

 

ахахахаххахаха.... а като е изсъхнало стои като следа от нещо друго точно там... smile091 =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говоря за чист ацетон, а не за лакочистител

Но на дънки е опасно, ще стане петно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе , яд ме е ,щото снощи си купих дънките и днес ми пръсна до ОНАЯ РАБОТА голяма капка лепило. Не върви да лепя емблема точно там - и то на Skoda ... smile091

 

Хаахах колега, я си признай къде си бил и какво си правил, защото това обяснение с лепилото е малко......... smile021 smile091 smile091

 

п.с. Обещаваме, да не те издаваме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

п.с. Обещаваме, да не те издаваме ;)

 

 

Надявам се, че това го викаш с пълно гърло като го казваш! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.