Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ксенон пробем.


stamenkey

Recommended Posts

Имам едно въпросче.

Смених целите фарове с оригинални ксенонови обаче сега нямам автоматичната настройка за височината на светлината. Трябва някакав датчик кантар. Има ли някяква идея за това нещо къде се монтира,как се активира,от каде да го взема и кой може да я свърши тази работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа,така кажи бе човек.Ти ми написа ,че си направил като мен.Обаче аз не съм си сложил оригинални ксенонови фарове,а фарове с лупи от Скаут,на които им сложих ксенон афтърмаркет.Ти не си разбрал.Довечера ще ти напиша какво точно ти трябва,че сега нямам време.

п.п.ако иконома не ме изпревари пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно въпросче.

Смених целите фарове с оригинални ксенонови обаче сега нямам автоматичната настройка за височината на светлината. Трябва някакав датчик кантар. Има ли някяква идея за това нещо къде се монтира,как се активира,от каде да го взема и кой може да я свърши тази работа?

 

 

OFF TOPIC!!!

 

Извинявам се че се намесвам в темата, но искам да попитам. Възможно ли е да се направи оригинален ксенон след като колата не е фабрично така? И ако е възможно както разбирам от темата, били дал малко обясние как става и най вече колко струва. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Removing and installing control unit for headlight range control -J431- or cornering light and headlight range control unit -J745-

Removing

– Remove air conditioning actuator → Heating, Air Conditioning → Rep. Gr.87.

– Remove the ashtray → Body Work → Rep. Gr.68.

– Disconnect the plug from the control unit.

 

– Release screws -2- (1.5 Nm).

– Remove control unit -1-.

Install

– Installation is carried out in the reverse order.

If the control unit was replaced:

– Code the control unit and undertake the basic setting for beam range regulation → Vehicle diagnosis, testing and information system VAS 5051.

post-116-138453268613_thumb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.