Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КРАДЦИ .


QYEENS

Recommended Posts

Съжалявам за случката, пусни ми регистрационния и номер на ЛС, ще извадя снимките от НИМ и ще ги сложа тука, да се оглеждаме за нея. Временно качвам темата най-отгоре и се надявам колата да се намери невредима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откраднаха ми колата :!: , мръсните гадни крадци.

 

Колега, пусни повече информация за отличителни белези. Място и предполагаем момент на случката. Регистрационни номера и къде да те намери човек (телефон, SKYPE, друго).

 

Стискам палци да се намери ... невредима!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

](*,) Мамка им гнасна, да им окапят ръчичките дано ... :smt0344

 

Дано се намери. Дълбоко се надявам да се развие ситуацията в положителна за теб страна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай повече данни, имам доста познати, които обикалят всекидневно града и ще помоля да се оглеждат за колата! Ще се радвам да помогна с каквото мога! Дано се намери бързо!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвратителна работа :!: Дано всичко, да мине с по-малко нерви. За наша зла участ, шкодите ги крадат честичко. Всяко зло за добро, пожелавам ти да си купиш по-хубава.

 

 

п.с.Дано застахователя да не се "лигави", и бързо да си вземеш застраховката. (предполагам, че имаш каско)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действието става в кв.НАДЕЖДА- ул. Недко Войвода

Колата беше с номер CA 4305 AA-черна .Без забележителности.

GSM 0899902017 Панайот Арсов.

 

Колеги по думи на застраховател от Алианц " в България намерена FABIA RS няма" така че съм склонен да им вярвам .Иначе процедурата сигурно е дълга и тежка от 3 до 6 месеца.

1.Първо отиваш в районното ПУ .

2.Обаждаш се на ЗК и ти казват да отидеш с двата ключа и двата талона/голям и малък/

Тези същите ти ги взимат и те карат да носиш още документи ,декларации бележки и тн.

После се пише декларация кога и как е станало.Дават ти един опис и трябва да изпълниш точките

Като за начало е това ще има продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм минал по този път.

Откраднаха ми Тойота Ленд Круизър 120. Застрахована в Алианц.

Процедурата е както я описа, искат и майчиното мляко на колата. Офертата с която съм я поръчал, фактури , всичкооо.

Срока за издирване е до 6 месеца, след който срок ако не е намера от полицията издават съответния документ за прекратяване на издирването и до 2 седмици Алианц плащат.

 

На мен такъв документ от РПУ -то ми издадоха на 5 месец.

 

Сега 2,5г. по късно ми се обадиха, че са намерили колата, но тя вече е собственост на Алианц.

 

Това ееее.

 

Хубавото е, че Алианц плащат ако си коректен с документите.

 

Успеххххх

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам колега :( . И аз съм от Надежда и ще се оглеждам за колата. Улицата е точно зад Релакса до футболното игрище нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, защо застраховате любимите си коли в Алианц и Булстрад? Непрекъснато някой пищи, че му е изчезнала колата. 3-ма мои познати за 2010. И на мутренските компании крадат коли, но процентно е с пъти по-малко. В Алианц и Булстрад застраховайте, само ако наистина не ви дреме, в случай че ви изчезне колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вестник "Телеграф"от 13 декември пишеше,че в Костенец са заловили крадци със Шкода,без да се упоменава модела,провери там .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз като един лайк да попитам

 

- защо толкова се крадат тези RS? Попринцип оскъдните ми познания за РС се свеждат до това че имат бензинов мотор 2.0 200коня от голф, но повечето са дизелови.

 

- защо не се намират от полицията? Толкова ли са ценни частите им, че всички се разфасоват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз като един лайк да попитам

 

- защо толкова се крадат тези RS? Попринцип оскъдните ми познания за РС се свеждат до това че имат бензинов мотор 2.0 200коня от голф, но повечето са дизелови.

 

- защо не се намират от полицията? Толкова ли са ценни частите им, че всички се разфасоват?

vRS са със следните двигатели

За Фабия 1 е 1.9 TDI дизел 131 к.с

Октавия 1 1.8 20V бензин 180 к.с

 

За Фабия 2 1.4 TSI бензин 180 к.с

Октавия 2 2.0 TFSI бензин 200 к.с.

Октавия 2 2.0 TDI дизел 170 к.с

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нещо са откачили...

Аз също съм от надежда, 2 пъти са ми крали кола от пред блока.В интерес на истината, застрахователите и двата пъти платиха щетите - счупено заключване на волана, ключалки...Съчувствам ти най-искрено.Мисля, че съм виждал колата ти по квартала, но лятото(ако е тази от снимката де).Ще се оглеждам, дано се намери!Между другото се оглеждай по паркингите пред блоковете, едната ми я намери приятел на паркинга пред блока до фантастико в 3-та част, другата полицията (странно, но факт) в люлин пред един блок зад кооперативния.Дано тази поне не я пипат.Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Е те не са толкова прости, непременно ще и махнат клубните стикери ще попроменят нещо преди да я изтъргуват. А освен това в Бургас забелязвам че отново се засили старата простотия с краденето на дребно (гуми, CD-та), бяхме я позабравили тази дейност. Явно и подземния свят го хапе кризата,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.