Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

MegaSquirt - откъде и колко $?


Mp3Max`

Recommended Posts

Здравейте, колеги интересувам се от къде мога да си закупя MegaSquirt III как вървят цените и кои може да го инсталира и настрои ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.diyautotune.com/catalog/mega ... 37250e343a - тука ги продават .

 

http://sporttech.hit.bg/ - това е човека мапнал моята . разбира и от хардуер . определено съм доволен от услугите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като искате да не ви се чупят турбини,топят бутала и т.н...................и карате бегачки хендмейд от събери чаркове в което няма нищо лошо/не ме разбирайте погрешно/,сложете си АЛТРОНИК-струва 4300 в хийд и си свиркайте.Ностройката е безплатна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като искате да не ви се чупят турбини,топят бутала и т.н...................и карате бегачки хендмейд от събери чаркове в което няма нищо лошо/не ме разбирайте погрешно/,сложете си АЛТРОНИК-струва 4300 в хийд и си свиркайте.Ностройката е безплатна.

Стига писа глупости ве как не ти омръзна , имам приятелче дето всеки месец слага по една две меги и досега нищо не се е строшило и отказало и ......

Мегите си имат лоша слава щото сулю мулю слага запоява и насроива без сонда даже , е даи на тоя същия да настрои оутроник или квот да е за торба пари па да видим кое ще е по яко , стига слагаяте определе ния за напълно непознати ви неща :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.diyautotune.com/catalog/megasquirt-iii-c-76.html?osCsid=730b17cf00787ec9f9dde437250e343a - тука ги продават .

 

http://sporttech.hit.bg/ - това е човека мапнал моята . разбира и от хардуер . определено съм доволен от услугите му.

sporttech си правят сайт от панти века кво да си помисли човек ?????!!!!!

повече от 600лв. за мега си е дране !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като искате да не ви се чупят турбини,топят бутала и т.н...................и карате бегачки хендмейд от събери чаркове в което няма нищо лошо/не ме разбирайте погрешно/,сложете си АЛТРОНИК-струва 4300 в хийд и си свиркайте.Ностройката е безплатна.

4300 лв са доста пари ... има и по евтини и по - добри решения от алтроника !(нямам в предвид мегата)

 

има много кофти версии на мегата (самоделкиза по 200 лв). най често проблема е във входовете . с оригинала при качествено окабеляване няма такива ядове. много важно е и кой е мапъра !!!

 

sporttech си правят сайт от панти века кво да си помисли човек ?????!!!!!

много бегачки са му на главата на Иво ...

повече от 600лв. за мега си е дране !!!!

 

мега 3 е 540 долара без доставката ....

окабеляване поне 150 лв

бензин ...

на мапъра ...

 

600 лв става за ms1 на pcb2.2 +vr in +бобина и делко , без настроени като хората ускорителни таблици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като искате да не ви се чупят турбини,топят бутала и т.н...................и карате бегачки хендмейд от събери чаркове в което няма нищо лошо/не ме разбирайте погрешно/,сложете си АЛТРОНИК-струва 4300 в хийд и си свиркайте.Ностройката е безплатна.

4300 лв са доста пари ... има и по евтини и по - добри решения от алтроника !(нямам в предвид мегата)

 

има много кофти версии на мегата (самоделкиза по 200 лв). най често проблема е във входовете . с оригинала при качествено окабеляване няма такива ядове. много важно е и кой е мапъра !!!

 

sporttech си правят сайт от панти века кво да си помисли човек ?????!!!!!

много бегачки са му на главата на Иво ...

повече от 600лв. за мега си е дране !!!!

 

мега 3 е 540 долара без доставката ....

окабеляване поне 150 лв

бензин ...

на мапъра ...

 

600 лв става за ms1 на pcb2.2 +vr in +бобина и делко , без настроени като хората ускорителни таблици.

 

Аз се бях засилил да си права самоделка ноо набързо се отказах... звъннах на Иво и мега 2 с окабеляване настроики дино и т.н. за 1600лв. - оставям колата обаждат ми се и отивам да си я взема готова... но ми се виждат пак много пари за мега 2 ... вр. 2.2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прати ми лично на каква кола кво ще правиш и ще питам приятелчето колко ще ти вземе

ака ти се ще де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.