Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен проблем с левия мигач ОК1 тур 2008г


vrminev

Recommended Posts

Колеги некои има ли обяснение къде може да е причината в следния проблем . Забелязввам, че сутрин когато е студенор когато дам ляв мигач по някого той не проработвал . За секунда се включва релето и светват всички индикации и спира. Проблема възниква само когато е судено сутрин ( судено е в купето) дали лосчето на темпомата се ебава или релето ? Ако няколко пъти един след друг дам ляв мигач примерно от 10 пъти 1 ще даде проблем. Денем нито веднъж. Лошото е , че ново лосче е скъпо за смяна а релето кой знае колко ще ме одерат от ЕТ Варна а и не се знае дали проблема е в него .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Проблема не е в релето намерих друго да проверя къде точно е проблема за да не научквам. Ръчката се ебава проблема е в нея дали някои от вас е раглабял ръчка . Един монтиор ми каза че ако я отвори ще се рахварчат пружините вътре и край с нея друг ми каза че не е проблем да се отвори . На кого да вярвам. Има ли начин да намеря схема за разглабянето и ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с разглабяне, аз не съм опитвал, но ще е съмнителен ефекта, ако въобще може да я слобиш после.

Аз имам такава за продаване. Ако искаш пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.