Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Алтернатор 1.3MPI?


Sevi79

Recommended Posts

иначе има Борд компютър, снимал съм го и него

 

Няма бре,тоя е само за запалването,инак са оставили място и за бордови,ама на бели фаворити не ги турат по принцип. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • momcheto_s_favorita

    16

  • maxrpm

    11

  • biser.or

    9

  • Sevi79

    8

Най-много писали в темата

как ше е само за запалването ?

още като баща ми е внесе от Германия е кара на Елкон да й се смени един чип, че нещо задържаше обороти и вървеше без да й даваш гас :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое ли ви са скарам - в заглавието не пише ли алтернатор за МPI , к'во обсъждате тоз Фаворит , който всъщност е Форман ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое ли ви са скарам - в заглавието не пише ли алтернатор за МPI , к'во обсъждате тоз Фаворит , който всъщност е Форман ?

Направо фани метлата. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое ли ви са скарам - в заглавието не пише ли алтернатор за МPI , к'во обсъждате тоз Фаворит , който всъщност е Форман ?

 

Отклонихме се леко от темата, че спорят с мен тука без да са наясно .. и не, не е Форман - Фаворит е . До тук ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за моита непросветеност , но карам от 14 години това:

 

006001670.jpg?r=0

(червеното)

 

и незнаех , че с това:

 

023073475.jpg?r=0

 

имат разлика , щот и у талона на колата ми пише Форман , а у талона на таз кола :

 

009836040.jpg?r=0

 

пише Фаворит (имам ги и двете) ... мерси , че ми отвори очите smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ми извинявай, сигорно не съм прочел какво пише в малкия и големия талон и само така си плямпам ...

 

по купетата може да са едни и същи, ама под капака едва ли 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е,чакам снимките :!:

 

малко се забавих със снимките, но едва вчера се сетих да снимам ..

 

http://prikachi.com/images/51/3221051H.jpg

 

http://prikachi.com/images/66/3221066W.jpg

 

http://prikachi.com/images/64/3221064V.jpg

 

http://prikachi.com/images/71/3221071i.jpg

 

качеството е малко зле, но мисля че се вижда добре :D

Общото на тоз мотор с VW е че е 4 - ри цилиндров с 8 клапана и алуминиева глава smile001 :lol: Тез "маСТУри" да си скъсат китапите /ако имат такива/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ми извинявай, сигорно не съм прочел какво пише в малкия и големия талон и само така си плямпам ...

 

по купетата може да са едни и същи, ама под капака едва ли 8)

 

kolega.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това , че пише Фаворит у талона е дело на някой мръзлив пазарджишки катаджия , а у немските документи много вероятно да е писало Favorit Estate ... не те съветвам да търсиш задни пружини , калници и броня за Фаворит , оти пак ша е виновен някой продавач , че не знае к'во продава ... и под капака знам к'во имаш - викат му 781.135В , ама и за него са те метнали на черешата , че е вагеново творение smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го на картинка въпросният FAVORIT" ESTATE"

Явно е ограничена серия за вътрешен пазар :-k

Ще се радвам,ако някой разкаже малко повече за модела " ESTATE"

 

estate.jpg

 

.....според мен това си е FORMAN отвсякъде де го погледнеш smile049

estate_2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по купетата може да са едни и същи, ама под капака едва ли 8)

Стига бе човек излагаш се !!! И двата маторя са си чисто Шкодови ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така темата се разводни с моделите от серия Фаворит ......та нека кажем нещо и за Фаворит МТХ . Мисля ,че не е коментиран и би било интересно да разясним нещо и за него . Някакъв комплект се купува и махане на покрива с флексче или греша . :-k

post-2640-138453297532_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така темата се разводни с моделите от серия Фаворит ......та нека кажем нещо и за Фаворит МТХ . Мисля ,че не е коментиран и би било интересно да разясним нещо и за него . Някакъв комплект се купува и махане на покрива с флексче или греша . :-k

Страхотна кола бих дал три Фаворита за една такава smile168 , но не и за преправена с флекс [-X .Всички знаем че самоносещата каросерията на кабриото е с различна структура от тази на купето, и не напразно кабриолетити са по тежки от купетата на една и съща моделна серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го на картинка въпросният FAVORIT" ESTATE"

Явно е ограничена серия за вътрешен пазар :-k ...

За вътрешния Британски пазар ли бре Бисере :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.