Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Допълнителни аксесоари за Шкода - откъде


iavorski

Recommended Posts

Здравейте, пускам темата в offtopic за да не съм в разрез с правилата.

 

Търся си няколко допълнителни аксесоара за колицата / Руумстър / тъй като моя е много постен.

 

На снимката от линка се вижда че един добре оборудван Руумстър предлага следното:

 

1. Гъвкав пластмасов държач долу вдясно - на снимката се използва за съхранение на някакви дрехи/парцали.

2. Държач за чаши и подлакътник на гърба на средната седалка

3. Два броя Г-образни държача над двете гуми които оформят ниши за съхраняване на дребни предмети - на снимката там е сложена бутилка с масло с червена капачка

 

http://www.parkers.co.uk/cars/gallery/? ... G_6127.JPG

 

 

Питах в Еуратек, обаче оттам съдействието беше малко... никакво.

 

Освен това в Чешко такси видях гумено легенче в багажника специално проектирано за Руумстър за да пази стелката чиста и много ми хареса. Ако някой има идея откъде на прилични цени мога да се обзаведа с което и да е от гореизброените ще съм много благодарен да сподели в форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от Еуратек! Обаче, само тези, които се водят като аксесоари за допълнително поръчване. В случая за Румстър са следните:

post-6048-13845326725_thumb.jpg

post-6048-138453267313_thumb.jpg

 

Записваш си кода, отиваш и поръчваш. За останалите неща, които ти трябват, би било добре да ги вземеш при поръчката. Като екстри при поръчка има "Сгъваема масичка на задната централна облегалка" за 59лв, Кутии за съхранение -115лв Кутии за съхранение II - 208лв. Като вероятно това са нещата, които ти липсват на румстера. За съжаление едва ли могат да се поръчат отделно smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега PRO - мерси за детайлния отговор. Тези които са достъпни за допълнително закупуване си имат аналози и по магазините за автоаксесоари. Аз лично имам органайзер за багажника които е аналог на boot storage bag и струва под 20 лева. Rubber boot mat е нещо което може и да поръчам. Другите снимки са на мрежи които се продават дори и в Бриколаж/Практикер. Обаче ми се иска да имам точно тези които се предлагат само при начална покупка. А нямах възможност да ги поръчам при покупката защото колата е служебна. И там няма искам/не искам. 1.9 ТДИ с климатик и музика. това са екстрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.