Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda обяви


rsk

Recommended Posts

 

тая от горе - долу един месец я има. Щях да ходя да я гледам, ама не се получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11387792822786104&slink=6rg6oh - случайно някой да е гледал тази баба? И ако не - има ли някой колега от региона възможност (и желание) да и хвърли едно око и да сподели?

Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Най - първата година за т. нар. "японка" - 120-ка с малък фар, без странични мигачи и отвори за охлаждане на спирачките на предната маска - рядък екземпляр, с много хубав цвят.

 

Тази пък е от най - последните "японки": http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11402246020676486&slink=6ttplh

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Тази пък е от най - последните "японки": http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11402246020676486&slink=6ttplh

 

Това е на баща ми 120ката. Преди време ми подхвърляше, че смята да я продава. Чак и в Мобилето я качил. Изненадан съм. Сега разбирам. :(

 

п.п. тук съм писал няколко думи за нея, малко по-надолу:

 

http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/33395-%D0%BE%D1%89%D0%B5-%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D0%B8%D0%B6%D1%83-%D0%B2-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2/page-5

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е на баща ми 120ката.......

 

Шкодата е продадена. /не на човек от форума/

п.п. аз бях против, но правото си е негово. Разбирам го, защото му станаха две коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, не ме карай да се чувствам като пловдивчанин, участвал в алтернативен събор.

Голем съм тъпак! Трябваше по-сериозно да приема нещата и да я пусна първо във форума. Ама де да го знам нашия, че твърдо е решил да я продава. Не ми се е обадил изобщо. :( А колата е продадена още преди Роската да качи обявата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:plate_offtopic:

 

Марто, не ме карай да се чувствам като пловдивчанин, участвал в алтернативен събор.

Голем съм тъпак! Трябваше по-сериозно да приема нещата и да я пусна първо във форума. Ама де да го знам нашия, че твърдо е решил да я продава. Не ми се е обадил изобщо. :( А колата е продадена още преди Роската да качи обявата.

 

Ти направи повече от достатъчно и не трябва да се чувстваш виновен за нищо! За което - Благодаря. Здраве да е. :eusa_clap: :flag_skoda:

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това първото изречение в горния ми пост е по-скоро на шега.

Яд ме е, че пренебрегнах форума. Обаче, можеше и да си затрая, че тази кола е на баща ми.

 

п.п. Марто, ще трябва да си изкупувам вината с некоя бира :)

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази цена падна от 3200 на 2550. Каква е уловката? Да не е била англичанка и после със сменен волан. Някаква информация за тази кола има ли някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да напиша още едно мнение, за да съм коректен към всички.

С тази обява стана голям филм. Днес се видях с баща ми и разнищихме въпроса. За известно време бях в чужбина и точно тогава е продал Шкодата /за 800лв/. Той живее на село, къщата е на пътя Пв.-Хасково. Тъй като гаража е зает с друга кола, Шкодата е стояла покрай пътя. Сложил й една табела "Продава се" и един хасковлия я купува. Баща ми никакви обяви не е качвал в Мобиле. Та той не знае как се работи с компа. Предположих, че някой му е помогнал. Като му казах, остана много учуден. Показах му обявата и тогава стана ясно, че обявата е пусната от човека, който е купил Шкодата. Между другото видях, че пише регион Хасково, но си мислех, че е някаква грешка.

Така че, обявата е актуална. Ако някой го интересува състоянието на колата, моля на ЛС.

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като я гледам ми се плаче. Не знам, заради цената ли я гледате? Фаровете са много зле, таблото е старото, може би е класик, а може би не е от 2002... може би е англичанка... ужас.

 

Поздрави

 

ПП: аз говоря за Бургаската октавия от предната страница.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11404386606125032&slink=6weydx - рядка комбинация 1.8Т 4х4 комби с още по - рядък салон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И аз се загледах онзи ден в тази обява, но нещо отпред хич не изглежда добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.