Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda обяви


rsk

Recommended Posts

Марто, тая седи от 5-6 месеца, може би и повече... нещо цената й е сбъркана, май. За бензинов двигател, автоматик с неясен произход - много висока цена.

 

Поздрави

 

Хич не е сбъркана. :eusa_naughty:

Колата е на реални километри и си заслужава парите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя е някаф луд, цените ги дава по-скъпи от оригиналните в еуратек  :wacko_1: И някой работи ги продава само комплект, питах го примерно за халогените - комплект с бронята  :eusa_naughty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/skoda-octavia-2-0-tdi-elegance-xenon-alu-1-hand-k%C3%B6then/188098081.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=19&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT момчетаа наточил съм си зъбите от доста време да си докарам от германия кола :lol:  Какво мислите за тази или някаква подобна смятам,че е добра оферта.Цените на такива октавии почват от 4000 евро нагоре.ПС: 1.9 ТДИ не съм го отписал все пак разходите по него ще са по-малки  :D  ПС: преди покупката на 2.0 ТДИ ще проверя номера на главата :)

Редактирано от mimy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой информация за тия шкоди от Пловдив, които в последните дни се завъртяха из сайтовете за обяви? Не че имам инетерс да купувам, но просто ми е интересно.

Снимките на колите са правени в Чехия. Обаче са си описани на български и така...Има интересни автомобили, 110, 130РС, 120gls, 130gl...

 

Не ми се вярва някой да е внесъл такива автомобили с цел да ги продава в БГ... това ми звучи като самоубийствено бизнес начинание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва някой да е внесъл такива автомобили с цел да ги продава в БГ... това ми звучи като самоубийствено бизнес начинание.

В някои от обявите пише "доставка след 7 работни дни", което ме навежда на мисълта, че колите са си в Чехия и евентуално, ако някой клъвне, му я доставят. И аз съм на мнението, че не са внесени тук, по-скоро си отлежават в някоя тамошна автокъща. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам. Така има известна логика.

Тук такива стари коли трудно се регистритрат. Дължи се Еко такса, която клони към 1500 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодко каза, че колите са на някакъв "бивш" чешки състезател. Човекът вече бил на възраст и не можел да се грижи за тях. Пуснал ги за продажба. Има приятел (Пловдив) от БГ , който явно му играе дилър за БГ пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много щe се радвам да ги зърна на родна земя , ноооо..... първо обявите са нескопосани. Още - в моблието бг имаше и там обява , но вече я няма.

Ето коментар от Класик кар форума:

  http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,1148.1540.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглеждат като писани от някой 15 годишен. На първата обява на едната снимката пишеше нещо от сорта на " движи се само в дясната лента с 210 км/ч".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглеждат като писани от някой 15 годишен. На първата обява на едната снимката пишеше нещо от сорта на " движи се само в дясната лента с 210 км/ч".

В лявата , Тоше. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, прави ми впечатление, че някои от Вас са много наблюдателни и диагностицират доста подробно само по снимки...

Какво може да се каже за следните обяви:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11393676620812077&f1=details

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11395386699580224&f1=details

Благодаря предварително за коментарите :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелената:

-Десният фар е чисто нов;

-Номера е бил мачкан и не е сменен. Ударена е вдясно някъде или просто е сменен фара, но и боята изглежда много нова;

-На една от снимките или багажника не е затворен добре или има страшен луфт. На другите снимки не го забелязвам, може да е затворен...;

-На волана еърбега изглежда пукан?

-Класик оборудване. Няма какво да се чупи откъм екстри-хахах...

-На таблото пише 205к км, в обявата пише 190к. Може би е на повече от 205к.

 

За цената, ако няма сериозни проблеми с двигателя, скоростите или от удара - за десетгодишна кола е горе долу добре, като визия.

 

 

За сивата:

От ”многото” снимки разбрах, че човека обича да кара без колан и че емблемата му е изтрита.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първата снимка, освен това което е казал колегата shaft....освен, че е сменен преден десен фар, има по-голяма фуга от левия.

От долу. Следователно за мен, бронята е магерена/ оправяна , а не сменена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първата може Наскопс да каже, май му е бившата. На втората десните лайстни са и там, левите ги няма

И двете коли съм ги виждал на живо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно каква е причината за продажбата...Върната на ЕТ?

И каква е логиката да изсипеш 49 бона за спортен дизел на 3000 км, като за същите пари можеш да вземеш по-якия бензин с още 4000 лева за опции по твой избор на 0 км. И сам да й свалиш найлоните :)

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.