Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda обяви


rsk

Recommended Posts

Когато изпадне оферта се ходи и се оглежда веднага на място, иначе че е Шкодите държат цена безпричинно, съм го открил още преди време. Ако не си някакъв фен, найстина е по - добре варианта на бегачката. VW-Audi. Дизелите карат по доста, гледал съм клипче на Фабия 1 1.9дизел как превърта от 599 999 на 600 000км

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христос воскресе, хора! Бъдете живи, здрави и благословени! Там е работата, че съм фен и след обиколени 3 марки за малко повече от година, пак стигнах до извода - Шкода! Пукнах се да гледам коли и вече съм скептичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eм, тогава си много придирчив ;) Да ти напомня че още се продава Ситигоу за 15 560лв с ддс. Смешничка е, но поне с кеф ще можеш да си изкъртиш с макетното ножче колонките и да сложиш нормални http://www.skoda-auto.bg/SiteCollectionDocuments/Price%20lists%202016/28032016/Citigo_28032016.pdf

има и тема в форума със снимки как става.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм придирчив, да! Е, Ситигоу е много малка и за 15 000лв. е много смешно оборудвана. Иначе по-голям кеф от новата кола няма, изпитъл съм го, но финансовото положение в момента е за втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто една чудесна червена Фела GLXi Comfort от мобилето.http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11461585513872325&slink=dnw30a

 

Само че от "комфорта" някой е изскубал климатика и предните ел. стъкла. ;) А аз си мислех че само аз имам такива нечисти помисли към климатика и хидравликата...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето маслото в ЕТ няма нищо общо с това от линка или което намирате по магазините.Същото се отнася и за гумите.

В ЕТ гумите са мн.по качествени от на Диани,Медини,Жижовци и т.н.

Маслото от официалните представители е качествено и цената му е висока съответно. За гумите не съм съгласен. Не мисля че ЕТ ги зареждат от завод, от който другите дистрибутори нямат право да получават.

Най-добре може да го каже Маджо, който е в бранша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувал съм си Барум произведени в Чехия, купувал съм си и Барум произведени в Румъния (недоглеждане. Купих гуми, без да поискам да ги видя предварително) Качеството на маслото може да се определи само с химически анализ, за мен всичко друго е чесане на езици. Това че маслото на едно място е 2пъти по скъпо от друго ,не гарантира неговите свойства. Това е просто търговска надценка, и маслото е една доста удобна нисша, хората си казват, ако го пуснем евтино, хората ще решат че е фалшиво, по - добре е да си го пуснем скъпо, така хем ще са доволни, хем няма да има оплаквания...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://mobile.bg/details/11461848631201422

 

Потекоха ми лигите, няма екстра, която да няма.

Салона и подлакътника не са ли от Ауди? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, салонът си е стандартен кожен на шкода, но с ел. реглажи и памет. Подлакътникът при ауди и фв го слагат на коли с вграден телефон, иначе е стандартният заоблен гойто имаш предвид. Затова предполагам че шкодата е имала телефон, а може и още да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфффф, няма никаква ръжда на снимките - никъде.... Уникална!!! :) Браво!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая обява виси от 1 година. Като изключим, че цялата дясна страна е задрана някъде, колата е добра. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патрик, гледал ли си я, или виждаш нещо, което аз не виждам ?!?

Че, направо се влюбих!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто когато 20 години си карал такава виждаш всички забележки (задна дясна врата е изяла колче) виждаш какво няма в салона и че е супер сток и че е пребоядисвана през времето. Личи си че продавача не е дал 15 лв за барче а иска 3000. Ако легна отдолу и се загледам там където трябва , цената започва да пада на минута ... само от снимките започвам да усещам къде е тръгнала ;)

 

Само от тази снимка разбираме че шкодата е поддържана лошо , силикон по гарнитурата на картера никога не се слага, части от него се откъсват и запушват маслените магистрали, това шкодаджия би го знаел. Ръкавите на полуоските са най - дебелата стомана в колата, ръждиви са, шкодаджия най - малко би ги боядисал ама не с боя за печка а това отпред са задни калобрани от стария модел.

85345388_12_800x600_shkoda-120l-100-orig

 

Ако си толкова влюбен, ще ти дам да я покараш за седмица, да се нарадваш, ама ако ми дойде снимка от камера, делим на половина :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашеее, ако не бъркам, още нямаш 30 години, или си близко до тях, плюс-минус!

Как караш Шкода, вече 20 години ?!?

Почнал си на 7 - 10, или ?!?

По мои спомени, когато през 1993-та издържах изпитите и "взех" СУМПС, ти си бил на "пред-училищна"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам откакто станах на 15, преувеличих 5 години да закръгля :) Това че си взел СУМПС през 1993 , означава само че си слушал Контрол и Кале, на касетофон и че си видял повече от соца от мен, за което само мога да ти завиждам :) Аз за мойте 3 години соц, помня само режима на тока и опашката за газ. Иначе май ме хвана 29 тата годинка, 30тата ме гони, аз пък карам 18годишни ...... ;)...... коли... и така се върти кръговрата на живота.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е поддържана мн. добре. Интериора е запазен. Почти невъзможно е вече да се намери Шкода в такова състояние. От това, което показват снимките, за мен не е пребоядисвана.

Силикона на картера нищо не може да запуши. Изобщо не е фактор това да ме откаже да взема тази кола. А и собственика няма вина, защото може и някой майстор да го е сложил.

Забележките по външния вид лесно ще се оправят, защото така или иначе си е за боя цялата. Чудесна база за реставрация.

Цената не я коментирам. Вижда ми се висока. Мисля, че тя е прави непродаваема. То като пари 3000лв. са и много и малко. Зависи.

Боре, отивай да правиш пазарлъци. Ако си мераклия. Ще стане чисто нова. Обаче поне още 3000лв. ще трябват.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време в мобилето имаше една пак,ако не се лъжа за 3000лв,но на значително по-малко километри-от рода на 10-15000.

Беше същия цвят като тази,но наистина беше като нова!

На тази са и множко парите според мен на този етап.Струва два пъти по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази са и множко парите според мен на този етап.Струва два пъти по-малко.

 

Да. Разумна цена 1499 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен цената си нормална за толкова запазен автомобил, вижте цените на Лади и Москвичи в същото състояние, цените са същите, ако не и по-високи. Та то едно качествено боядисване е 2 бона вече. Има си забележки, но все пак е 30-годишен автомобил..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше и 5000лв. може да е нормална цена за този автомобил. Въпросът е, че няма кой да ги даде.

Баща ми си продаде Шкодичката преди година. 120ка 90та г.. В подобно състояние на тази беше. За 1000лв. веднага. Той и не смяташе повече да й иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавачът коректно е посочил, че колата е за колекционери. Ако някой има свободни пари и този модел му липсва в колекцията нищо друго няма значение. Но купуването и с цел превоз е несериозно. Лично мнение споделям, допреди десетина години имах такава, но я продадох защото и откраднаха предното стъкло. Доста време преди това не я ползвах за основен автомобил. Нищо лошо не искам да кажа, но колата е несравнима с моделите на марката от сродяването с VW.

Поздрави и късмет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива продавачи, които търсят колекционери или са се загрижили за колекционерите, ако не й вземат 3000лв. ще дадат колата в крайна сметка на депото за скрап за 500лв. но няма да свалят от цената. А и този има бая да сваля до реалната й стойност. Не знам как ще стане.

 Дано се спаси тази кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.