Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Коледен подарък от Еуратек - Автокаско и ГО 2010!!!!


PeterS

Recommended Posts

Уважаеми Господа,

 

бих искал да споделя радостта си от това да бъда клиент на Аутобохемия и Еуратек. Предполагам, че не съм единствен и този проблем е обсъждан многократно тук, но този път ви предлагам да се съберем и да наритаме наглеците.

Ето и кратката ми историйка.

Вчера се обадих до Централата за да разбера, каква е сумата за автокаско и ГО за 2010 /имам Шкода Фабия 2008 г. 1.4/. Оказа се, че дължа 765 лева за Автокаско и 240 лева за ГО към Алианц. Тази сума съвпада идеално със сумата платена за миналата година. Не ви ли се струва височка, а?

Истината, е че тази година застрахователите намалиха комисионните и хитреците от Еуратек са решили на гърба на клиентите си да печелят за кой ли път. Обаче този път няма да им се размине.

Планирам да обсъдя проблема с адвокат а след това да подам жалби в Съда, в Комисията за защита на конкуренцията, Съюза на потребителите и Комисията за финансов надзор.

Някой иска ли да участва с мен в подаването на колективна жалба защото е толкова грозно и толкова неправилно да бъдем лъгани и мамени в очите и да ни обясняват, че нямаме никакви права.

 

Бих се радвал и ако обмените опита си, ако имате такъв.

 

Поздрави!

Петър Стоянов

peter.s.stoyanov@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.