Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Качествена коледна украса - откъде?


allroad

Recommended Posts

Здравейте, с наближаващите Коледни и новогодишни празници най-вероятно на всеки (или на повечето) от вас ще се наложи да извади от мазето, килера или шкафовете миналогодишната си украса, била тя за елха, била за аранжиране и декорация на хола и пр. Аз съм млад несемеен мъж и за тези неща си се грижа сам, за добро или лошо. С хубава коледна елха се снабдих от http://www.kolednielhi.com/. Изглеждат страхотно, наживо са още по-впечатляващи. Цените са повече от нормални за такава изработка. Хубавото е, че са БГ и това ме стимулира допълнително да спра избора си именно на тези продукти. Но тепърва възникват следните колебания у мен - откъде да си намеря качествено осветление, хубава (не китайска и кичозна) украса? Сигурно сте имали не един и два случая на изгорели лампички на току-що закупените комплекти за елхата, неработещ щепсел на съшите и куп такива "аномалии". Решил съм да потърся нещо по-трайно. Въпросът е откъде! На Илиянци, предполагам, е залято с такива, но определено не съм техният клиент. Ако някой сподели, ще бъда благодарен!

 

Поздрави

PS Темата не е касае само жителите на столицата, но в моя случай става въпрос за София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Практикер и Бриколаж гледах не лоши(поне на вид) неща на приемливи цени. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти дам координатите на една фирма, с която аз работя. Имат много качествени неща откъм лампички и други светещи украшения. Проверени са във времето - не горят! Имай предвид, че при мен в заведението не се гасят цял месец и отгоре!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти дам координатите на една фирма, с която аз работя. Имат много качествени неща откъм лампички и други светещи украшения. Проверени са във времето - не горят! Имай предвид, че при мен в заведението не се гасят цял месец и отгоре!

Поздрави!

Привет, все още не съм се "обзавел" и чакам инфо.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:idea: Звънни на посочения номер в подписа на колегата, може да не е чел скоро темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.