Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поставка за кафе на ОК 1 ( тур)


vrminev

Recommended Posts

Клеги много се дразня, че нямам поставка за кафе ( хубава) .Днес видях една на голф4 на предното табло на мястото на касетофона дали има и такива за ок фабрична. Защотот ама сложа такава като на голф 4 ще остане луфт 2-3 см .

Знам за тази на пепелника отзат не е удобна. И тази в жапкаката е не практична. На макдоналд тези за прозорец стават ама са грозни. На въздуховод да сложа нестава, защотото въздуховодите са кекави и се чупят лесно. Някои да има елегантно решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаш ли под подлакътника?........и тя не е много удобна,ама се свиква

Нямам. Подлакатниа е от голф 4 а за да го монтирам рязах кората зад скоросния лост . Можеш ли да ми покажеш как поне изглежда там стойката защото дори не знам как изглежда. За да знам к'во да тарся по моргите да сменям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под подлакътника няма поставка за напитаки просто там е плоско и горе-долу става за чаша кафе между ръчната и дясната седалка. Имам идеи за нещо но ще видим какво ще направя като стигна до там.

 

post-4130-138453265481_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под подлакътника няма поставка за напитаки просто там е плоско и горе-долу става за чаша кафе между ръчната и дясната седалка. Имам идеи за нещо но ще видим какво ще направя като стигна до там.

 

post-1983-138453066576_thumb.jpg

post-5702-138453265501_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е някаква допълнителна "джаджа" ама незнам колко ще е удобна там. Трябва да си вдигаш подлакътника за да не го разливаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е някаква допълнителна "джаджа" ама незнам колко ще е удобна там. Трябва да си вдигаш подлакътника за да не го разливаш!

Предполагам е заводска поставката защото намерих 2 коли в мобиле с такава. Незнам дали ще е удобна но е все пак идея :-). Ако някои има друго предложние мриемам такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е с поставка заводско. Поставка за чашка на О1 има ,НО само на facelift-а /зависи от нивото на обурудване/. Поставката в superskoda за L&K струва 50 евро. Предполагам, че можеш да си я купиш от всяка морга.

 

http://www.superskoda.com/skoda/octavia-i/octavia-i-00-09-tour-rare-drink-coin-holder-beige

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е с поставка заводско. Поставка за чашка на О1 има ,НО само на facelift-а /зависи от нивото на обурудване/. Поставката в superskoda за L&K струва 50 евро. Предполагам, че можеш да си я купиш от всяка морга.

 

http://www.superskoda.com/skoda/octavia-i/octavia-i-00-09-tour-rare-drink-coin-holder-beige

Ще огледам по моргите за такова чудо. Ако има стоика на мястото на пепелника ще е супер понеже го ползвам за жапка на ключове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на мойта имам една до ръчната (нямам подлакътник) и отзад на капака на пепелника още една. И няколко други знам дето имат. Та си мислех че лифтираните О1 си ги имат стандартно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на мойта имам една до ръчната (нямам подлакътник) и отзад на капака на пепелника още една. И няколко други знам дето имат. Та си мислех че лифтираните О1 си ги имат стандартно.

Тази до ръчната която казваш че имаш . Като тази на снимката която съм показал по горе ли е ???

АКО НЕ Е ще помоля за снимка да видя как изглежда. За другата дето е на капачката на пепелника я знам ама не е удобна за полване от водача.

Ако не си харесам нищо може да си направя това http://www.540i6.com/ultimatecupholder.html стилно е и и мястото е подходящо там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е някаква допълнителна "джаджа" ама незнам колко ще е удобна там. Трябва да си вдигаш подлакътника за да не го разливаш!

 

Тази поставка си е оригинална поръчкова и е удобна, просто трябва като я ползваш да си вдигнал подлакътника. Ако имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази до ръчната която казваш че имаш . Като тази на снимката която съм показал по горе ли е ???

АКО НЕ Е ще помоля за снимка да видя как изглежда.

 

Ами на снимката мяза на мойта. Ама дали е баш същата незнам. Ето я мойта.

post-6105-138453265527_thumb.jpg

post-6105-138453265534_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънях в ЕТ не продават такова чудо . Колеги тази стоика може ли да се демонтира от там за да знам дали да тарся по моргите такава.Тоест ако намеря дали мога да я демонтирам и монтирам на моята кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея как се вади. Почти сигурно може. Обаче имам подозрения че трябва да се демонтира цялата конзола.

 

Въпроса е ти като нямаш дупка там, къде ще го сложиш тоя модул. Ще режеш? Според мен трябва да дириш по моргите направо цялата конзола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Механизма се монтира като се махне подлакътника (ако има) след това долната част около ръчната се разглабя и механизма се захваща на мястото на тази "кутийка за стотинки" коята е с 2 болчето хваната от долната страна. Всичко това ако колата е с по новите табла, не стария модел интериор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дай жокер как си го направил и повечко снимки, че и аз "страдам" от липсата на удобна поставка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ме прощава колегата, но това не бих си го сложил в колата. Друг е въпроса, че на въпросното място въобще не е удобно да си държиш напитката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай жокер как си го направил и повечко снимки, че и аз "страдам" от липсата на удобна поставка.

Аз от тази поставка съм много доволен без да се старая много стана добре а и е черна и не се забелязва много . довечера или утре ще направя снимки хубави и описание как съм я направил. 3 дена се чудех къде да я слойа за да не мипречи. там е най добре и удобно. ако нямаш подлакътник даже е по добре. Ако имаш такъм има минус, че когато ползваш поставката трябва да го вдигаш. За мен това не е проблем защото само 1 дневно я ползвам.

Най вайното е че изработката илезна ефтино 2 ламаринки нерайдавеика ( които ги имах в мазата) млко лепило или силикон което имах също останало , една поставка обикновеннан която стува 1 лв и я изрязах малко , един спрей черен 7 лв, ъглошлаиф, желание и си готов за 1 час работа е . Търсих в ЕТ да ми предлойат оригинално решение - Такова нямат на каквато и да е цена. По принцип на същото място има оригинална поставка която е хубава но трябва да режеш кората за да я монтираш а и не се продава никъде требе да търсиш евентуално по моргите. Ламаринките ако искаш да станат с перфектен ръб може да ги изрежеш на лазер кам 15 лв струва улугата даже и ламарина ще имат там да ти дадат. Въпросната стоийка която съм рязал която струва 1 лв е стандартна като тези на макдоналдс но в магазин за левче или авто аксесоари е черна а в макдона е с грозната им еблема .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да наруша естетическото чувство на някого,ще ви кажа как процедирам аз.Мисля,че не е удачно въпросната поставка постоянно да стърчи отнякъде!Слагам поставка от Макдоналдс на вратичката на жабката,пия каквото пия и после я прибирам вътре и толкоз! За всеки случай вратичката може да се заключи,докато държи поставката. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да наруша естетическото чувство на някого,ще ви кажа как процедирам аз.Мисля,че не е удачно въпросната поставка постоянно да стърчи отнякъде!Слагам поставка от Макдоналдс на вратичката на жабката,пия каквото пия и после я прибирам вътре и толкоз! За всеки случай вратичката може да се заключи,докато държи поставката. :smt030

Да мислил съм го този вариянт става но както каза трябва да заклшчваш жабката защото в противен слушаи шанса да се отвори е голям клучалките не хващат добре и се отваря ако сложиш както казаш там поставката. Прав си колега че е гадно постоянно да се вижда поставката ама на мен не ми пречи защото подлакатника я скрива и тя не се вижда .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.