Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кора на врата О1


qwerty

Recommended Posts

Колеги, как да сваля кората на задната си врата? Развивам винтчетата отдолу и отстрани, но не мога да отделя кората в горната и част. Не смея да я насилвам много за да не счупя нещо. Автомобилът е О1 комби със задни ел. стъкла (ако това е от значение).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм свалял задна,но преди 2 седмици свалях предната и предполагам че е същото-първо свали дръжката,после спусни стъклото и накрая избутай коратаа право нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега в самата дражка на вратата има два винта само че трябва да махнеш едната част от дражката и тогава ще ги видиш двата болта след това като си махнал сичките болтове буташ кората нагоре малко силно ама излиза (не е нужно да сваляш стъклото) дано съм бил полезен smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега в самата дражка на вратата има два винта само че трябва да махнеш едната част от дражката и тогава ще ги видиш двата болта след това като си махнал сичките болтове буташ кората нагоре малко силно ама излиза (не е нужно да сваляш стъклото) дано съм бил полезен smile159
Абсолютно точно. :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ли малка видия под лъскавата дръжката ( с която се отваря вратата отвътре) :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ли малка видия под лъскавата дръжката ( с която се отваря вратата отвътре) :-k

Разбира се, че има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите. За съжаление така и не успях да намеря време да се занимавам с вратата през изминалата семица :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

qwerty , - несериозник такъв !!! smile045

Приличаш на онзи с оназ тема със задна врата дето пита цял свят как сваля кората и след дълги обяснения и мнения накрая каза , че се обърнал към майстор който му взел 20 лв за да му я свали... :smt0344

 

За кво изобщо питате като нямате "ВРЕМЕ" !!!

 

Адмирации към аватара на колегата Peshuraan - мнооо кефари !!! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

се обърнал към майстор който му взел 20 лв за да му я свали...

 

Аааа, без такива [-X Колкото по-малко "майстори" пипат по колата ми - толкова по-добре! А и цялото удоволствие се губи... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.