Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-накрая поръчах Fabia VRS комби


doctorm5

Recommended Posts

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • doctorm5

    41

  • bega4kata

    19

  • evin

    16

  • BlackPearl

    15

Най-много писали в темата

smile027 ОгЕн е! Мерси много за снимките и разясненията.! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Имам едно питане относно широчината на джантите. Ако сложа 17-ка с 8J на гума 215/40 дали ще опира някъде, че съм харесал МАМ 7 за фабията? smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно питане относно широчината на джантите. Ако сложа 17-ка с 8J на гума 215/40 дали ще опира някъде, че съм харесал МАМ 7 за фабията? smile035

никъде няма да опира,НО ЩЕ СЕ РАЗПЪНЕ ЦЯЛАТА КОЛА НЕВЕРОЯТНО КРАСИВО.... smile152 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те така ги правят сега гаражите ..

Явно колегата първо него е купил и след това....Фабията ! :lol:

 

Чесито, превъзходен автомобил ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно питане относно широчината на джантите. Ако сложа 17-ка с 8J на гума 215/40 дали ще опира някъде, че съм харесал МАМ 7 за фабията? smile035

 

 

Доста интересно ще изглежда :smt017 .

Ако ги вземеш мога да помогна за монтажа без да се издраскат и т.н.

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно питане относно широчината на джантите. Ако сложа 17-ка с 8J на гума 215/40 дали ще опира някъде, че съм харесал МАМ 7 за фабията? smile035

никъде няма да опира,НО ЩЕ СЕ РАЗПЪНЕ ЦЯЛАТА КОЛА НЕВЕРОЯТНО КРАСИВО.... smile152 smile126

 

 

 

ще стане още по-яка с МАМ-а и ще се върже прекрасно черните ти елементи и черното на джантите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама май ще заспят на едно А4(B6) 2.5 V6 TDI (180 hp) S-line quattro smile049

Сори за спама :oops: Само да уточня това е шегичка! Моля не се впрягайте, като ги сложим ще постна снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите на РСа са си супер.

Повече би и допаднала на визията- черен таван + черна джанта- перфектно стои( днес се уверих на живо на една червена такава).

Черен таван и черни джанти перфеткно ще се вържат на визията и профила на колата.

МАМа е джанта за по-висок клас автомобили.

(лично мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом казваш!

 

ББСа, точно този модел не би ми харесал на фабията.

 

МАМ, те идентични с твойте (подобни да кажем).

 

МАМа добре би стоял(въпреки че пак ще се повторя, смятам, че не са точно за този клас автомобил),но твойте джанти боядисано в черно и черен таван....... и направо ще има: (както се изказва Митака)- дрииисссссс!

 

П.С: Цените на джантите са повече от приемливи! Щом те кефи и искаш джанти- взeмай които теб повече биха ти харесали. Колата е твоя,а не наша. Всеки има различно мнение.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за МАМ

 

 

п.п.

..а тези цени трябва да са 1 брой иначе, ще взема и аз едни МАМ-ове smile091

Младенчо,много ясно че са за 1 брой,но пак са много ефтини...междудругото появили са се много ментаци-реплики на оригинални джанти

ето оригинални: http://www.tuning-sport.com/bg/products/view/476.html

http://www.obiavi123.com/c51-9196.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майтап да става :D

 

Лошото на тези on-line сайтове за покупки е, че не знаеш как изглежда продукта, иначе цената наистина е добра. Всички занем, че качество на ниска цена няма smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа,ценатае уникална,имат само за фабия на 5Х100.За Октавия гледах...нямат.Данеби наистина да са с леки повреди по лака....или нещо подобно при съхранение и транспорт...или при предишен пробен монтаж....

Много внимавай с тези он-лайн магазини,защото аз например имах случай с доставка на повредени джанти.Че не бях и в България...много неприятна история...

Иначе съм твърдо за МАМ-овете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до офиса на фирмата, гарантират качество и казаха, че мога да платя след като ги видя smile035

Може би това ще са джантите, а за гумите се колебая между NOKIAN WR A3 275 лв и Vredestein Wintrac xtreme 300 лв

215/40 R17

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до офиса на фирмата, гарантират качество и казаха, че мога да платя след като ги видя smile035

Може би това ще са джантите, а за гумите се колебая между NOKIAN WR A3 275 лв и Vredestein Wintrac xtreme 300 лв

215/40 R17

гумите трябва да са:мишелин,пирели,йокохама,дънлоп,континентал,гудиър.Всички други са компромис за спортен автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фредещайн последните години определено са по-добри от Мишлен

Мишлен нещо карат на стара слава...

 

Hankook също много дръпнаха напред и актуалните им модели са изключително добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея зимни 17" няма ли да ти се отразят зле на джантите, когато се отворят кратерите? Аз мислех, че за лятото ще я обуваш в тези красавици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.