Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Супърб 2.0 140 tdi-cr vs Супърб 1.8 tfsi


Momchil

Recommended Posts

Вчера я пробвах на утъпкан сняг,днес на пресен, при тръгване с нормална газ,никакво буксуване,върви си като тролей,въобще ми надхвърли очакванията.А пък и мойта е 170 коня!

Ако искаш,ела в неделя на НИМ,да направим един сравнителен тест? smile027

 

Малко ще ми е трудно да дойда, защото се намирам в Ямбол на има - няма 300км.

А и в неделя вече няма да има сняг, но не мисля че подавам повече газ на едната.

Абееее smile175 няма значение ....... просто изказах мнение.

Колега,не е проблем,че изказваш мнение,но ми прави впечетление,че почти винаги не пропускаш да се заядеш с дизеловата версия на съответния автомобил.Каква е причината.... :-k ,мога само да гадая?Ти кажи!

Със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Momchil

    9

  • Bojanov

    6

  • coverdale

    5

  • ID A

    4

Най-много писали в темата

Вчера се върнах от Мальовица и за мое очудване разхода до нас беше 4.2 :) относно снега- държи се по стабилно от предишната ми 1.8 tfsi DSG. Но като се замисля всичко опира до хубави гуми и умерен натиск на педала :)

Така и не успях да я наснимам докато е чиста :/

Наздраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.