Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Внос на автомобил от Чехия


TURBO p0wer

Recommended Posts

Честита да ти е! :)

Не е лошо сега да драснеш и ти точната процедура за Чехия.

 

Честита, със здраве да си я караш, много безаварийни километри да й навъртиш. Ако споделиш (ако трябва и на ЛС, да не се спами в темата) и актуални цени на горива/такси по пътя, аз лично ще съм ти ужасно задължен, а предполагам ще е полезно и на други колеги, които плануват да пътуват скоро из централна Европа

 

Ами както казах колата я получих като коледен подарък, бях я харесал по интернет и я бях капарирал и понеже чичо ми се прибираше от Германия за празниците мина през Чехия и ми я докара. За такси, горива не мога да кажа колко точно са, защото аз съм си платил само за самата кола, зелена карта, застраховка и номера останалите такси и гориво са от чичката.

 

Колега, честито за новата придобивка. Желая ти много безаварийни километри и само радости да ти носи. А сега имам един въпрос - това истинска L&K ли е, или е правена? Защото не виждам табелки Laurin&Klement, а и фаровете не са с ксенон.

 

Колата си е чист и расов L&K екземляр.

Ето това излиза и по VIN номера на колата "Škoda Octavia L&K 1.8 T 110kw

model year 2001, production number 459780

production plant Vrchlabí (CZ)

The entered VIN is valid!"

 

Също така колата е с XENON и то фабричен!

 

Благодаря ви за хубавите пожелания.

Весело посрещане на Новата Година! smile027

 

Мерси за уточнението. Надявам се, че не си го тълкувал като заяждане. Напротив.

 

Поздрави и весело посрещане :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.