Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз с Октавия,и то каква!!


Recommended Posts

Комшу, честито. Много секси парче! Големи красавици се навъдиха в нашия район. Ще трябва да разкрасявам моята, да не съм грозен покрай тия лачени L&K smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • drift

    33

  • Redline__

    8

  • masterOne

    7

  • PRO

    6

Най-много писали в темата

Айде,честито! :)

Увеличават се L&K-красавиците в Шопско,Варна ,ше ни дишате прао! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брейй, айде честито!!!

 

Ето, че и тази красота си намери смятам добър стопанин ;).

 

От няколко дена тая кола ми боде очите в мобиле.бг, но спирам да се облизвам вече \:D/ .

 

Изглежда много пазена и гледана, дано в твоите ръце да продължава да е все така!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох ей ме на!!Колата е простоооо думи няма да изразя колко съм изненадан!!!!!!!!!!!!!!!5 години разтърквам Турката,ма тая ме прати в друг свят!!!!!Забележки има,че малко съединителя не ми харесва,ноо стойка на пътя тая е 6 Турката е 1 !!!Казвам ви се едно караш две коренно различни марки!!!Утре ще имам време и ще я наснимам!!Просто съм удивен!!!Колата е извънземна!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брейй, айде честито!!!

 

Ето, че и тази красота си намери смятам добър стопанин ;).

 

От няколко дена тая кола ми боде очите в мобиле.бг, но спирам да се облизвам вече \:D/ .

 

Изглежда много пазена и гледана, дано в твоите ръце да продължава да е все така!

 

Поздрави.

Аз я намерих 3 дни преди да излезе обявата,капарирах я в деня на излизане на обявата!!И днес разбрах,че доста хора са се заинтересували,НО е факт МОЯ е и аз не вярвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох ей ме на!!Колата е простоооо думи няма да изразя колко съм изненадан!!!!!!!!!!!!!!!5 години разтърквам Турката,ма тая ме прати в друг свят!!!!!Забележки има,че малко съединителя не ми харесва,ноо стойка на пътя тая е 6 Турката е 1 !!!Казвам ви се едно караш две коренно различни марки!!!Утре ще имам време и ще я наснимам!!Просто съм удивен!!!Колата е извънземна!!

 

smile035 smile035 smile035 smile035

 

Добре дошъл на нашата планета :lol:

 

П.п.: С тези твои думи ме връщаш няколко години назад. Човече направо ме караш да се чувствам така сякаш аз съм си я купил. За такава искрена радост не съм чел във форума много отдавна! Бъди наистина много щастлив с нея!!!

 

Още веднъж ЧЕСТИТО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох ей ме на!!Колата е простоооо думи няма да изразя колко съм изненадан!!!!!!!!!!!!!!!5 години разтърквам Турката,ма тая ме прати в друг свят!!!!!Забележки има,че малко съединителя не ми харесва,ноо стойка на пътя тая е 6 Турката е 1 !!!Казвам ви се едно караш две коренно различни марки!!!Утре ще имам време и ще я наснимам!!Просто съм удивен!!!Колата е извънземна!!

 

smile035 smile035 smile035 smile035

 

Добре дошъл на нашата планета :lol:

 

П.п.: С тези твои думи ме връщаш няколко години назад. Човече направо ме караш да се чувствам така сякаш аз съм си я купил. За такава искрена радост не съм чел във форума много отдавна! Бъди наистина много щастлив с нея!!!

 

Още веднъж ЧЕСТИТО!

 

То и аз така се кефех... Кой не е... Браво!!! Честито и от мен! Много хубава кола изглежда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече официално ДОБРЕ ДОШЪЛ при "сектантите" на Laurin&Klement. Наистина това е друга бира!!! Сега ще разбереш какво е като спреш някъде да ти загледат Шкодата и да казват: "брей и такива ли имало???"

Когато няма къде да ходя, си измислям нещо за да я покарам а после не ми се слиза от нея :smt004 !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато няма къде да ходя, си измислям нещо за да я покарам а после не ми се слиза от нея :smt004 !!!!!

Хммм :-k Звучи познато smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти загледат Шкодата и да казват: "брей и такива ли имало???"

 

Много често срещано е и: "Егати Шкодата!!! Аз такава не съм виждал" smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти загледат Шкодата и да казват: "брей и такива ли имало???"

 

Много често срещано е и: "Егати Шкодата!!! Аз такава не съм виждал" smile091

smile048 От двата дена в които я карам не мога да преброя пътите в които са ме питали дали е поръчкова,истинска ли е и т.н.Мога да кажа едно: Да я видиш в нета е едно,да я видиш на живо съвсем различно преживяване,да я караш е просто уникален кеф!! smile126

 

Redline ти твоята продаде ли я?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята не се продава!

 

Напротив, точно обратното - на пролет ще има изненади и коренна промяна във визията. Старая се да не спирам да творя по нея ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята не се продава!

 

Напротив, точно обратното - на пролет ще има изненади. Не спирам да творя по нея ;) .

 

EEEEEEEEEE и не те е срсам!!!! нищо да не показваш, това на нищо не прилича :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не ос*раме темата и повода на колегата, когато има нещо за показване ще се разбере веднага в темата на Госпожицата 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей камък ми падна от сърцето!!Следа я твоята колица още от когато я взе и когато се виждахме с теб в София,но нали по едно време беше в мобилето и викам да не си предал клуба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей камък ми падна от сърцето!!Следа я твоята колица още от когато я взе и когато се виждахме с теб в София,но нали по едно време беше в мобилето и викам да не си предал клуба!

 

Да ти кажа честно опитах - ама някакси емоционално не ми се получи :lol: .

 

П.п.: И аз помня, и търсеше графитени L&K 16ки smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей камък ми падна от сърцето!!Следа я твоята колица още от когато я взе и когато се виждахме с теб в София,но нали по едно време беше в мобилето и викам да не си предал клуба!

 

Да ти кажа честно опитах - ама някакси емоционално не ми се получи :lol: .

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей камък ми падна от сърцето!!Следа я твоята колица още от когато я взе и когато се виждахме с теб в София,но нали по едно време беше в мобилето и викам да не си предал клуба!

 

Да ти кажа честно опитах - ама някакси емоционално не ми се получи :lol: .

 

П.п.: И аз помня, и търсеше графитени L&K 16ки smile001

А какво си намерих с времето?!?! smile001

 

Не мога да си представя какво може да ме накара да продам тази кола,бих си взел една Октавия 1 РС за тренирачка и ще си ги карам цяяял живот!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си представя какво може да ме накара да продам тази кола

 

И аз доста дълго съм разсъждавал над въпроса, но и до ден днешен не съм намерил отговор :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калояне,като ми стане тъпо...влизам във форума и си разглеждам снимките на твоята кола и на няколко други форумни.Разхождам се из темите в проекти.Като те видя случайно на пътя във Варна,така яко ми става,че виждам якята мания :D .Как ще я продаваш бе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.