Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз с Октавия,и то каква!!


Recommended Posts

Най-накрая и аз се сдобих със мечтаната колица.

 

Октавия 1 Л&К 1.9тди 110к.с. както се сещате със всичко което може да притежава!

 

021567339.jpg

 

021567340.jpg

 

021567341.jpg

 

021567343.jpg

 

 

Та това от мен остава черна котка да не ми мине път капарирал съм я!!Вторник я регистрирам!!

 

smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • drift

    33

  • Redline__

    8

  • masterOne

    7

  • PRO

    6

Най-много писали в темата

Ми какво да кажа освен любов от пръв поглед,видях я на Горублене минавайки покрай пазара(кола не съм търсил,и Астрата си е моя все още).Минавам и гледам черно Окти със 17-ки и странен цвят салон,викам ще го разгледам.Свърших си задачите и се върнах.И това беше началото на филмите.

Колата е прекрасна!!!Австрийска е,със сервизни документи с печати и све от Шкода Австрия.Последно е сервизирана към средата на 2010г.Има TUV от преди 2 години мисля.Вътре както се сещате : Кожен салон,климатроник,темпомат,борд комп.,оригинално Шкода Симфони с чейнджър,кожата е в добро състояние,оригинални кафяви и черни стелки,шибидах.И така след влюбването почна чуденето 2 дена минавам и все някой я гледа (викам си да я зимат поне да не я мисля).Ама лудия си е луд днес отидох с приятел автомонтьор до колата огледахме я(той работи в сервиз Мотоексперт-Горубляне).Закарахме я до сервиза качихме я на компа-няма забележки,качихме я на крика-същото и така се реших и я капарирах.Сега няма да мога да спа докато не видя талона на мое име!!!!!!!

 

Моторчето е познатото 1.9тди движето доста добре за момента!!На 149000км по километраж и книжка-дали е така незнам,но и аз не гледам това,а автомобила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попаднеш на читава кола в Горубляне граничи с невероятното, но явно си късметлия! Честито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми гледай сега колко е читава само господ знае,но наистина не е поредният леж,дано съм уцелил,но кефа е толкова голям,че не мога да го опиша!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! И много безаварийни километри! smile027

 

И следващия път, когато има софийска среща, те чакаме на НИМ smile056 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

 

Разбирам с какво вълнение чакаш да я вземеш, както и аз когато намерих моята. Само да те радва и всички да те заглеждат като я видят. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее,БРАВО!!!Само така.

Да ти е честита и много да и се кефиш.Като прочетох при какви обстоятелства си я купил,съм сигурен ,че колата си заслужава и много ще се обичате двамата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито!

Със кеф да си я караш, да не ти дава грижи и проблеми и да те вози без пари!

 

Не споделяш на колко си я взел, но бих се радвал, само за информация да кажеш...може и на лично.

 

И аз едно време купих от Горубляне читава кола - един Форд за баща ми. Всичко си му беше точно, не знам защо, но го бяха докарали чак от Франция...Още се движи, макар и не в толкова добър вид, като тогава. Все пак ръждата не прощава :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещавам да кажа като имам талон на мое име!!!Колко пара,колко е прехвърлянето всичко!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за красавицата. Салона е супер запазен по снимките както гледам. Съдейки по салона може и да ти е верен километража, пък и като имаш сервизна книжка.Само не гледай волана на masterOne , че и там ще се вкараш във филм. Много ще ти подхожда на салона. \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ЧЕСТИТО !!! Гладко и безаварийно оттук нататък! Съвсем наскоро и аз се сдобих с подобна красавица! smile152 Е, не е L&K , но си е моята!!!Всичко да мине безпроблемно и на 05 .12.2010 те чакаме да ни запознаеш! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

 

Разбирам с какво вълнение чакаш да я вземеш, както и аз когато намерих моята. Само да те радва и всички да те заглеждат като я видят. smile027

Твойта я виждам всеки ден на симеоновско,ти ще си първия при който ще се отбия!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Двигателчето е чудесно и мисля, че всеки, който кара такова моторче ще го потвърди! Яде всичко, харчи безобразно малко, върви без забележка и достатъчно добре и най-важното - не се чупи! Хубаво е, че все повече L&K попадат в добри "клубарски" ръце и на хора, които ги оценяват подобаващо и им се радват от сърце. Смятам да поизкарам и моята към Коледа, че го играе затворник в момента и сигурно е потънала в поне 2 пръста прах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно попадение, много красива кола, честито за придобивката, само радост да ти носи!!!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Аз се надявам да се сдобия с Октавия 1.9 комби 110 коня, с клима,2000 г. следващата седмица. Стискайте палци :: Ще я купувам от фирмата, в която работя и знам историята на колата от 3 години насам. Сервизирана в сервиза на фирмата, смяна на маслото през 5 000 км.... И аз съм развълнуван. Отдавна искам комби(Семейство, малко дете = много багаж при пътувания). до понеделник - вторник, докато се реши въпроса с цената и документите ще откача :) Но цената ще е около 3 000 лв :) мммм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

 

Разбирам с какво вълнение чакаш да я вземеш, както и аз когато намерих моята. Само да те радва и всички да те заглеждат като я видят. smile027

Твойта я виждам всеки ден на симеоновско,ти ще си първия при който ще се отбия!!

 

Явно и мойта се забелязва :smt032 задължително да се отбиеш да се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязва се!!С тия бели джантета!Ще мина само да мине вторник благополучно!Аз съм от Дианабад така,че почти всеки ден те виждам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.