Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

апел от колегите от друг форум!


micyri

Recommended Posts

Старта е даден!

Започваме с Лукойл!

Сега се опитваме да зарибиме и такситата,за целта е нужно да разпостраниме новината чрез познати и приятели който карат такси.

Това е, и както се казва в едно друго предаване: "Нека шоуто да започне СЕГА"

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е верен слуха , че горивата на Ромпетрол идват от Румъния май най - добре е да се преместим там , щото така или инак всички останали зареждат горива от Лукойл т.е. при всички случаи те си вземат своето smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е верен слуха , че горивата на Ромпетрол идват от Румъния май най - добре е да се преместим там , щото така или инак всички останали зареждат горива от Лукойл т.е. при всички случаи те си вземат своето smile049

Има логика! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз последните два резервоара си ги зареждам от Petrom. На входа на Букурещ. Top Euro Diesel 5 / Top Nordic Diesel. Цената на този по-скъп дизел е 2,23лв(4,84lei) някъде. На мен ми харесва,колата ми хареса по пътя към Манастира и обратно. Утре мисля да отскоча на разходка до Констанца през Силистра и пак да напълня резервоара. Пък веднъж да падне незаконната такса на моста, само от Румъния ще зареждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво намерих като данни:

 

15.3.2009 Еко 0,76 лв. (тук със сигурност е - градуси)

21.3.2009 Лукойл 0,78 Банско (ходихме на ски - пак е - градуси)

22.3.2009 Еко 0,76

4.4.2009 Еко 0,72

15.4.2009 Еко 0,69

24.4.2009 Еко 0,70

1.5.2009 Еко 0,73 (тук със сигурност е + градуси), сложил съм летните на предния ден...

 

Така, че според мен отдавна отношението пропан/бутан няма нищо общо със цената...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е верен слуха , че горивата на Ромпетрол идват от Румъния май най - добре е да се преместим там , щото така или инак всички останали зареждат горива от Лукойл т.е. при всички случаи те си вземат своето smile049

Един единствен път заредих на Ромпетрол и така ми се запушва на 2 пъти жигльора на 1ва степен, че само да ми се беше мернал някой от тия измамници, щях да му извия врата ! smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Така, идеята за бойкот на високите цени на газта и по-точно на веригата Ромпетрол набира скорост и мащабност.

Моля включете се и вие,независимо с какви горива зареждате автомобила си!

Ето го и линка: http://www.facebook.com/group.php?gid=311108664890

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, идеята за бойкот на високите цени на газта и по-точно на веригата Ромпетрол набира скорост и мащабност.

Моля включете се и вие,независимо с какви горива зареждате автомобила си!

Ето го и линка: http://www.facebook.com/group.php?gid=311108664890

Благодаря!

+1 Засега доста слабичко (141 човека), но да се надяваме, че новината ще се разпространи и членовете ще се увеличат.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм присъединен от октомври месец още, така че +1. :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.