Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли Октавия 1 двигатели с моноинжекция?


nickalas

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Въпроса ми е доста глупав най-вероятно, но нямам и на представа дали при първото поколение на Октавия има двигатели с моноинжекция?

Първата ми кола беше Шкода 120L, но това беше много отдавна, винаги съм ги харесвал Шкодаците, дори баща ми по времето на комунизма ми беше направил вноска за Фаворит, но дойде демокрацията и всичко се промени.

Карам коли само пълни инжекции и ми е омръзнало да се съобразявам с набъканата електроника. Ориентирал съм са се към Октавия 1 бензинова, искам да е до 100 коня и ако има възможвост да е моно. Имат ли такова производство? И всички Октавии ли са с пласмасови колектори, защото желанието ми е да се слага АГУ и ако може да не е ГИ.

Ще се радвам да ми отговорите на моите сигурно елементарни въпроси, но съвсем нов съм още и да се надявам, че ме разбирате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.