Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

обръщане на волан fabia


duspetobg1

Recommended Posts

Здравейтe на всички.Аз съм нов тук и ще съм ви много благодарен ако може да ми помогнете за обръщането на моята fabia мод.2001,1.9tdi от дясна дирекция на лява и по точно какви части ще ми трябват.Ако някои е запознат моля да ми помогне.Предварително ви благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и добре дошъл. Едва ли някой в клуба е обръщал волана на Фабия, тя и твоята ако решиш да го обръщаш, ще дадеш толкова пари, колкото за втора кола.

Можи би за смяна са само рейката с хидравликата и ако си с АВS и то от четириканалните, да трябва да се правят нови спирачни тръби. Отделно в купето трябва да обърнеш цялата ел. инсталация (англичанките са с табло с предпазители отдясно, ако не бъркам), местиш вентилатор, въздуховодите сигурно също ще трябва да се сменят. Всъщност ако сам го правиш, може и да ти излезе по-евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръщането на волана на толкова евтина кола не си заслужава! Ще ти излезе колкото да си я купиш вносче от Италия, Германия , Австрия, само че без главоболията по обръщането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора употреба не е 1000лв! 200-250 лв вървят по моргите..

 

Така е, но тези коли Elegance оборудване и добро състояние се намират за около 5.5к трябва да е подарък от Англия за да си взема такава че да се занимавам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и да и обърнеш дирекцията, по номера на рамата застрахователя ще иска да застрахова кола с дясна дирекция, освен ако не докажеш с протокол от Акредитирана лаборатория /ТИАТ Шумен, Технотест, Декра, Тюф Зюд/,че дирекцията е сменена, но нашия шеф ни е казал, че за Технотест коли с "десен" волан не съществуват т.е. не са коли, може би същото важи и за ТИАТ Шумен. Проучи този въпрос, защото не ти е все едно дали ще платиш 150 лв. за Гр. Отг. или 300 лв./последното писмо от Булстрад третираше точно този въпрос и цитирам "Уваличавам с 100% премията по застраховка ГО на автомобили с дясна дирекция. Изключение от горното правило не се допускат". Ако не вярваш пусни един мейл на лични и ще ти пратя цялото писмо/.

 

Не е въпроса в това, как ще смениш дирекцията, а какви документи ще имаш за това, за да го докажеш?/че си я сменил/

 

УСПЕХ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.