Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Превземането на Велико Търново


Recommended Posts

За начало :

В паузата между изпълненията на метъл групата "Черноризец" smile126

http://vbox7.com/play:e51b0cff

 

Младежта беше неудържима на МЕТЪЛА: :mrgreen:

http://vbox7.com/play:8f9ab3b6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • micyri

    9

  • Green_Witch

    7

  • BlackPearl

    5

  • PRO

    4

Най-много писали в темата

ЕЕееееее... Исята е мивкокъртач на т'ва клипче! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕееееее... Исята е мивкокъртач на т'ва клипче! smile126

 

Освен мивки,Искрен искаше да кърти и зъби.......,на вокала на ''Черноризец'' smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile048

 

Бат Ники..... не с лошо.

 

Напротив, аз на човека му стиснах ръката навън. Казан на барабаниста, че е уникален, на него му стиснах ръката още в кръчмата!

Казах на Пешо (вокал), че песните му много ме кефят понеже са български и са с патриотична тематика... Да не се сърди ако има нещо, (все пак от нас не всички 35-40 колеги, а и гостите с юбилей също сякаш не им беше много на място) много ме кефят...но все пак 3 часа джангър с рок и прочие малко в повече идват ...

 

Той ме разбра какво искам да кажа, снисна ми ръката, каза ми , че е много скъпо издаването на Албум и обича като отиват да пеят някъде да си пеят своите песни, но повечето им аудитория все ги карат да свирят нещо друго. Той каза: най-си обичам българското- ударихме си по едно братско рамо понеже аз съм патриот и това беше.

После дойде "Черноризец" начерпан и му вика: Брат, ей много яко беше..... ще ви закарам в онази дискотека с камъните :)

Пешо: Абе там е само чалга бе:

Черноризец: След 2 секунден размисъл- Нищо,нишо, аз там ще те закарам да свириш

smile091

 

Аз харесвам всякаква музика, без хард метъл, но да има разнообразие... Нямах абсолютно никакви претенции за примерно:

5 песни Ди-Джей/5 песни Черноризец

 

Бат Ники, аз ти казах и на закуска: За всеки случай снощи след като седнах на масата преброих мъжете от нашата компания и от тяхната, ние бяхме повече и по-силни. Въпреки че изгубихме Станьо рано, за търкал не се тревожех!

 

 

Искам да благодаря на Динка, че ни организира smile152 , на всички присъствали колеги, на Станьо(разбира се), изкарах си страхотно.

Като видях рожденика как се раздава на 50години..... и на мен ми дойде така вътрешно настроение.....

 

Цъкахме яко карти със Станьо..... пребиха ни....

После седна Динка и възтанови статутквото.....

Любомиров на пет-шестнадесет ракии....не му попречиха да буха през ръка 20-40 и да ме бие с 11-9 на Сантасе..... под звучната ария идваща от 1ва СТАЯ!!!

 

БОБИ??? Ръка ли и чупи, крак ли и чупи...... Вечен фен съм ти (виж по-долу). А ти даже и не си разбрал за какво ставало дума, смятай ако си се надъхал да правиш с..с ,а не да си почиваш.

 

Но вече ме изгуби като фен след днешното (ранно утро) изпълнение на МИКРОФОНА, г-н Майкрофоун :) , Черноризец ме беше запушил иначе биех камшика в 03:45......

 

Днес забравих да върна ключа от стаята, утре ще им го пратя по куриер. Не срешнах проблеми от тяхна страна и без това им оставих (БОБИ) един Берон отгоре за стаята.

 

Поздрави!!!

 

P.S: Обърнете внимане с каква ТЕНИСКА съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,майтап да става.....! smile159

 

П.П.Тениската,наистина кърти!Не се съмнявам,какво гледаш в момента-по Нова ТВ! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте снимки бе, V-boxa не ми го отваря, искам и аз да изплакна окото :D

Искрен беше номер 1,но имаше и други smile091post-3740-138453264516_thumb.jpgpost-3740-138453264531_thumb.jpgpost-3740-138453264534_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови ли сте за снимков мат'р'ял?

 

Всичко започна с бързо похапване на "мушамичка" в с. Български Извор, което на пръв поглед беше безобидно като идея:

021513116.jpg

 

След пристигането направихме бърз разбор кой къде ще паркира.

021513123.jpg

 

После дойдоха и Старозагорци и Пловдивчани:

021513126.jpg

 

Направихме една бърза разходка до Лясковския Манастир:

021513139.jpg

 

Някои даже успяха да похапнат от вкусните захаросани ябълки:

021513152.jpg

 

После "попляскахме" малко карти:

021513164.jpg

 

И от тук насетне започна интересното. В ресторанта бяхме три коренно различни компании, а ние - в най-изгодната позиция - Буферната зона. За голямо щастие жените от трите компании "тийм билднаха" няколко хора, а за финал - нашите малки Шкода фенове успяха да циментират "временното примирие" по най-добрия начин. С "ХЙЕВИ МЙЕТЪЛ":

021513187.jpg

 

Днес "събора се разтури" с почетна обиколка на Царевец:

021513191.jpg

 

Всичко останало ето тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки и от мен smile049

много хубави снимки

За срещата-била е много хубава,както и разходката после.Жалко ,че нямах възможност да присъствам,защото правя ремонт малко в къщи за бебето което предстои.Веи сте си изкарали добре,браво много задружен и сплотен форум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петър как се пази само.....

 

Паднах от смях на този клип.

 

Станьо, номер 1 си баце!!!

 

(смятай ако се бяхме напукали какво щяхме да правим)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не нее Ися, тебе пазя да не паднеш батко, че виш навън кво стана. Ако не беше на Пламен Супърба + мойта стройна снага, можеше и гипсиран с реиса да си ходиш smile001

 

п.п. Забравих да пусна снимките: http://jscc.snimka.bg/hobby/sreshta-veliko-tarnovo.551114.21525085 Доста малко са :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петре, верно бе бате....Малко ми убягна тази случка.

Много съобразително Пламен беше паркирал точно там Супърба да спира такива кечисти като мен и Станьо.

 

P.S: Пламене, ако има нещо криво по заден десен калник (пред стопа), Станьо е виновен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, има още !

 

http://vbox7.com/play:440c11e9

Абе добре играят на масата,ама ако играеха така и на карти нямаше да паднат с22:2 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, има още !

 

http://vbox7.com/play:440c11e9

Абе добре играят на масата,ама ако играеха така и на карти нямаше да паднат с22:2 smile159

Моля ,моля,резултата беше 29:2 !!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със Станьо Ви пуснахме фандък, че после да ви пребием с Динка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Ися, няма ли да покажеш снимки с новия апарат ? Дай да видим кво си заснел.

ами той снима само цветенца,поточета и птички и ще ги пусне в някой природо-любителски форум smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами той снима само цветенца,поточета и птички и ще ги пусне в някой природо-любителски форум smile004

А ти да не мислиш, че ще се разминеш само с трите снимки от телефона? Вашия фотограф цяла вечер щракаше. Голям папарак излезе.

 

п.с. Тая ракия няма да я забравя никога! Една глътка отпих, ама спомена ще остане за дълго! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.