Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgautozone.bgШкода събор

Вижте обява за шкода от дупница

ivan80bg

Recommended Posts

И после този продавач ще почне да те убеждава, че тази кола е в перфектно състояние, на реални километри и сменени консумативи (естествено сменени не в сервиз ами от него или някой като него)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз се чудя какво търсите там?

Като навсякъде - коли за износ за Сърбия, защото в румънско чух, че има забрана за внос на боклуци от третия свят ;) Другите съседи си нямат парички (визирам Гърция).

Общо взето, трябва да поразгледах много хубаво и кътните зъбки най-отзад на кошничката, преди да му снесен хубавата сума - че той иначе на загуба ти я дава, нали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, какво чудно. Има хора, на които спокойно можеш да продадеш редосеялка за космически кораб. Нормално е и продавачите да са подобни. Мен пък преди година един в автокъща в София ми обясняваше как чакали да им дойде един нисан премИЕра..Ама аз се направих на заинтригуван и попитах.. премиера на какво, на Германия ли ще идва? Оня продължи да ме убеждава, че това било модел и така.. стана още по весело..;) Хем и човека успя да ми покаже колко начетен е..Всичко ток и жици

smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, какво чудно. Има хора, на които спокойно можеш да продадеш редосеялка за космически кораб. Нормално е и продавачите да са подобни. Мен пък преди година един в автокъща в София ми обясняваше как чакали да им дойде един нисан премИЕра..Ама аз се направих на заинтригуван и попитах.. премиера на какво, на Германия ли ще идва? Оня продължи да ме убеждава, че това било модел и така.. стана още по весело..;) Хем и човека успя да ми покаже колко начетен е..Всичко ток и жици

smile091 smile091

Аз така, както казваш за "премиерата", отивах да гледам едно БМВ 320i, ама много хубавко и на хубавки пари (това последното трябва да ви говори за какво иде реч...). Питам го коя година е - той ми казва някаква супер скорошна от сорта на 2003, а аз гледам, че е преди фейслифта към 2000 година ли беше той, не помня, следователно това е 1999 макс... Викам му добреее... До тук сме наясно колко е така. После питам, може ли да му вдигна капака - можело. И тук грешката ми - смело мириша маслото, ама то като амоняк от бензина в него! И му казвам, ау, това ме удари в главата, толкова смело го подуших, че тоя бензин в маслото... И оня си умря да се смее и речите му бяха "ахахаха, имало присадка, присадка , ахаха миришело на бензин, ахаха". Отекваха по мен и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.