Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов фен и съвсем скоро собственик


Петър Ганев

Recommended Posts

Ако мога в неделя ще ви я докярям ня живо пред НИМ :) Ако не снимки ще има.И наистина не слизам от нея,а утре до Пловдив ще я разтъпча :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Петър Ганев

    24

  • shaft

    9

  • bega4kata

    5

  • ruark

    5

Най-много писали в темата

Хайде честито вече официално! За снимки може и да не видим скоро, той сега няма да слезе от колата от мерак smile049

 

Абее... Знам как бях аз - едната вечер излезна комшията и вика "Аре стига с тая музика си пробвал бе! Прибирай се да спиш, стига тропа тия врати тука, писна ми... Алармата ще ми пробва т'ва онова..."

 

Аз съм се заровил да си я изследвам, а то станало 3 през нощта :D

 

 

Ако мога в неделя ще ви я докярям ня живо пред НИМ :) Ако не снимки ще има.И наистина не слизам от нея,а утре до Пловдив ще я разтъпча :D

 

Е го, същото "говедо"... (в много добрия смисъл на думата!!!) Айде честито пак и утре да се накефиш максимално до Пловдив, спомням си аз как няколко пъти я водих още първата седмица - все до Пловдив!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега и добре дошъл в отбора на дизелите :mrgreen: . Много и безаварийни километри от днес нататък. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега идвам от гаража,а женами ме чака с възглавница в рака и ме пита за нея ли съм дошъл :) Благодаря колеги и по 3 да ви се връща smile159 Смених посоката малко,Велинград ще е :D Твърдо ще съм в 14ч.пред НИМ в неделя и ще се радвам да се запознаем пък и питанки имам макар да чета тухлата дет са ми я дали като опътване ](*,) Хаиде до неделя,аз сега се връщам в гаража smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moята е 2007 . Също не се изключва ESP-то , ама незнам дали го имам , само го усещам... smile027

Важното е да си внушиш, че го имаш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета в това гадно време як дъжд,мъгла и аквапланинг по пътищата усетих възможностите на Шкодето,прекрасен автомобил просто е върха и съм ужасно доволен:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте и от мен фен отдавна ,собственик от 2 дена на октавия 1 2007 год. 74kw 1.9 pd (комби) казвам се миро на 32 години от софия професия шофьор скоро ще кача и снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво много се радвам за вас колеги, много безаварийни километри. Аз също харесвам елегантното почукване на ПД, особенно като завали сняг звука става още по красив, заслушайте се smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво много се радвам за вас колеги, много безаварийни километри. Аз също харесвам елегантното почукване на ПД, особенно като завали сняг звука става още по красив, заслушайте се smile035

 

 

А неее... Аз за какво говоря smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни ще вали smile035

 

Да продължиме с smile035 и добавям - значи ще чуеш как мърка звяра, а като се отработи едно хубавичко(15-18к км), пробвай турбината как звучи с изфорсиране на място... Направо ти омекват краката.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни ще вали smile035

Пешо,Пешо,честито още веднъж,но си глобен от мене!

Нали беше професионален фотограф,ами ние от провинцията нищо не разбрахме,къде са СНИМКИТЕ? smile021

 

 

п.п ...между другото,в неделя и ние правим месечна Варненска среща на плажа на "Рапонги" добре дошъл си! Хем ще пробваш по Софийско снега,по Търговишко леда,а при нас сигурно ще е само дъжд! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахаха,е има я колата качена де,ама снимките са от шоурума smile168 Благодаря за поканата smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много спам го ударихте нещо

 

Мани ти майтапа, верно си е. Отпуснеш ли му края и спиране няма... :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много спам го ударихте нещо

еми няма снимки,искам да се порадвам на новичкото smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето снимки,micyri:D малко е мръсничка,ама това е положението smile159

post-7435-138453269692_thumb.jpg

post-7435-1384532697_thumb.jpg

post-7435-138453269702_thumb.jpg

post-7435-138453269705_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е - успокои ли се, че кожата е истинска? smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Ето снимки,micyri:D малко е мръсничка,ама това е положението smile159

 

Браво smile152 'убавица е!Със здраве да си я караш и само да те радва smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.